آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران

به گزارش مجله ابوذریون، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در انباری و سردخانه یک مرکز درمانی در تهران اطلاع داد.

آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با مجله ابوذریون درباره جزییات این آتش سوزی گفت: ساعت 00:20 دقیقه بامداد امروز(دوشنبه، 5 اسفند) یک مورد حادثه آتش سوزی و مشاهده دود داخل یک مرکز درمانی واقع در خیابان شریعتی، پایین تر از خیابان میرداماد به سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه به همراه گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان این که محل آتش سوزی یک مرکز درمانی بود، گفت: در حیاط این محل دو باب انباری و سردخانه در مجاورت ساختمان اصلی مرکز درمانی وجود داشت که جمعا حدود 40 متر وسعت داشتند. هر دو اتاق دچار آتش سوزی شده بود و دود ناشی از حریق به وسیله کانال و رایزر به بخش هایی از طبقات ساختمان اصلی نفوذ نموده بود.

وی ادامه داد: پیش از رسیدن آتش نشانان، کادر درمانی اتاق های ساختمان اصلی را که دود به آن ها سرایت نموده بود، تخلیه نموده بودند؛ البته دودگرفتگی شدید نبود اما تخلیه این مکان اقدام مناسبی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل همزمان با خاموش کردن آتش به داخل طبقات رفتند و تعدادی از بیماران و کادر درمانی را که همچنان در ساختمان حضور داشتند به حیاط منتقل کردند.

به گفته وی، حریق به سرعت اطفاء شد و پس از انجام عملیات تخلیه دود، افرادی که از ساختمان خارج شده بودند نیز بدون هیچ گونه مصدومیتی به شرایط قبلی بازگشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 842

به "آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در سردخانه و انباری یک مرکز درمانی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید