شروع توزیع 10 هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران

به گزارش مجله ابوذریون، معاون اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام از شروع توزیع 10 هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران اطلاع داد.

شروع توزیع 10 هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن جهانی، معاون اجتماعی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در آئین توزیع 10 هزار بسته کالای معیشتی ویژه مددجویان کمیته امداد در جمع خبرنگار اظهار کرد: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی رزمایش های متعددی را تحت عنوان رزمایش همدلی برگزار نموده است که در 5 مرحله از این رزمایش هر بار یک میلیون بسته معیشتی توسط مجموعه بهزیستی، کمیته امداد و گروه خیریه در اختیار نیازمندان و مددجوان قرار گرفته است.

وی توضیح داد: آخرین مرحله رزمایش احسان که در ماه مبارک رمضان در حال اجراست توزیع 15 هزار بسته معیشتی در دستور کار بنیاد احسان قرار گرفته است که این بسته ها توسط نیرو های خدمت رسان از جمله بهزیستی، کمیته امداد و گروه های جهادی توزیع می گردد.

معاون اجتماعی بنیاد احسان گفت: هم افزایی خوبی بین نهاد های خدمت رسان و مجموعه امداد و بهزیستی وجود دارد و خوشبختانه بسته های معیشتی تأمین شده توسط بنیاد در اسرع وقت در اختیار این افراد قرار می گیرد تا بتوانیم قدری از آلام مردم را کاهش دهیم.

جهانی همچنین با اشاره به اینکه بسته های معیشتی تأمین شده توسط بنیاد احسان توسط گروه های خیریه و جهادی و مجموعه های خدمت رسان توزیع می گردد گفت: 16 هزار گروه جهادی در امر توزیع این بسته ها مشارکت دارند.

وی همچنین از توزیع 10 هزار بسته معیشتی همزمان با ایام شهادت امیرالمؤمنین به مددجویان کمیته امداد استان تهران اشاره نمود و گفت: ارزش هر بسته 400 هزار تومان محاسبه شده که کل آن 4 میلیارد تومان است که این بسته ها در مناطق کم برخوردار توزیع می گردد.

معاون اجتماعی بنیاد احسان ادامه داد: همچنین در قالب پویش های پیش بینی شده بنیاد احسان یاری هایی نیز در قالب بسته های بهداشتی و پروتئینی پیش بینی شده است که به زودی بنا داریم در قالب پویشی بسته های پروتئینی در اختیار نیازمندان قرار بدهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1772

به "شروع توزیع 10 هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع توزیع 10 هزار بسته معیشتی به مدد جویان کمیته امداد استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید