اتفاق عجیب قبل از بازی استقلال و نفت آبادان، نزدیک بود مظاهری هم محروم شود

به گزارش مجله ابوذریون، یک بازیکن ما را شب قبل از بازی محروم کردند و یک بازیکن دیگر ما هم تا شروع بازی تعیین نبود می تواند بازی کند یا خیر؟ بازیکنی که شب بازی محروم شده بابک مرادی اما دومین بازیکن رشید مظاهری بود.

اتفاق عجیب قبل از بازی استقلال و نفت آبادان، نزدیک بود مظاهری هم محروم شود

قبل از دیدار استقلال و نفت آبادان اتفاقاتی رخ داد که موجب ناراحتی سرمربی استقلال شد.

به گزارش فارس، محمود فکری بعد از خاتمه دیدار استقلال و نفت آبادان به شدت ناراحت بود و در نشست خبری با جملات کنایه آمیز ابتدا از داوران و سپس برخی عوامل انتقاد کرد.

سرمربی استقلال با بیان این موضوع که شمشیر را برای استقلال از رو بسته اند و معین است این اتفاقات از کجا آب می خورد مدعی شد که نمی خواهند تیمش پیروز شود.

او در بخشی از صحبت های خود در کنفرانس خبری ادعا کرد که یک بازیکن ما را شب قبل از بازی محروم کردند و یک بازیکن دیگر ما هم تا شروع بازی معین نبود می تواند بازی کند یا خیر؟ بازیکنی که شب بازی محروم شده بابک مرادی اما دومین بازیکن رشید مظاهری بود.

ظاهرا روز بازی به مربیان استقلال اطلاع دادند مظاهری به خاطر یک پست اینستاگرامی در فصل گذشته با محرومیت روبرو می شود و حتی ممکن است در بازی با نفت نتواند به میدان برود و مربیان استقلال هم تا شروع بازی نمی دانستند می توانند از مظاهری استفاده کنند یا خیر.

در نهایت با تماس های مسوولان استقلال و استعلام های لازم مظاهری برای تیمش بازی کرد ولی این موضوع از عصبانیت فکری کم نکرد و او در کنفرانس خبری به این موضوع اشاره کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 دی 1399 بروزرسانی: 27 دی 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1521

به "اتفاق عجیب قبل از بازی استقلال و نفت آبادان، نزدیک بود مظاهری هم محروم شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب قبل از بازی استقلال و نفت آبادان، نزدیک بود مظاهری هم محروم شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید