احتمال ابتلای افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد

به گزارش مجله ابوذریون، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به برخی نگرانی ها درباره احتمال ابتلای روزه داران به کرونا اشاره کرد و افزود: احتمال ابتلای این افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد.

احتمال ابتلای افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران هرمزگان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به برخی نگرانی ها درباره احتمال ابتلای روزه داران به کرونا اشاره کرد و اضافه کرد: احتمال ابتلای این افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد.

دکتر فاطمه نوروزیان اضافه کرد: در چند روز گذشته بیماران موارد مثبت، بستری ها و با حال وخیم در سراسر استان هرمزگان افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه افراد در صورت مشاهده علائم بیماری به پزشک و مراکز غربالگری مراجعه کنند، شرح داد: با بستری شدن 104 بیمار جدید شمار کل بستری ها به 420 افزایش یافت که از این تعداد 72 نفر در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال 14 نفر از آن ها وخیم است.

نوروزیان اضافه کرد: در شبانه روز گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده و تعداد کل جانباختگان از آغاز همه گیری کرونا تا به امروز 1094 نفر است.

وی در خصوص روزه دارای در ایام کرونا خاطرنشان کرد: افراد سالم می توانند به راحتی روزه بگیرند و با داشتن الگوی تغذیه مناسب، سیستم ایمنی خود را تقویت کنند.

نوروزیان به برخی نگرانی ها درباره احتمال ابتلای روزه داران به کرونا اشاره کرد و اضافه کرد: احتمال ابتلای این افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به روزه داران توصیه کرد با توجه به ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن به علت مصرف شیرینی، از مصرف مواد غذایی شیرین تا حد امکان اجتناب کنند و از حضور در تجمعات و همچنین خوردن سحری و افطاری به صورت جمعی خودداری کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1764

به "احتمال ابتلای افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال ابتلای افراد به کرونا بر اثر روزه دریافت وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید