بهرام قاسمی: تحریم کنندگان هنوز نمی دانند مبازه با کرونا با تلاش همگانی امکان پذیر خواهد بود

به گزارش مجله ابوذریون، سفیر کشورمان در فرانسه با اشاره به ابعاد ویرانگر ویروس کرونا تاکید کرد، محروم کردن کشورها از داشته های مالی خود نشانگر آن است که آنان هنوز نمی دانند مبارزه با این درد مشترک در یک تلاش مستمر و همگانی امکان پذیر خواهد بود.

بهرام قاسمی: تحریم کنندگان هنوز نمی دانند مبازه با کرونا با تلاش همگانی امکان پذیر خواهد بود

به گزارش گروه بین الملل مجله ابوذریون، بهرام قاسمی سفیر کشورمان در پاریس روز شنبه در حساب توییتری سفارت ایران در فرانسه نوشت: در نقطه نقطه جهان طی دهه ها، کشورها شاهد انواع بلایای طبیعی از زلزله، سیل و... بوده اند و جهانیان با هر نیت و نگاهی در امدادرسانی به فاجعه دیدگان تلاش و بیان همدردی کرده اند.

سفیر ایران در فرانسه با بیان اینکه کرونا به نظر می رسد نه صاحب عزایی باقی گذاشته و نه فرصتی برای بیان همدردی و نه حتی امدادرسانی، گفت: کشورها برای مرگ کرور کرور آدمیان حتی دیگر تسلیت و ابراز همدردی نتوانند. جهان تصویر جدیدی از نگرانی، دلهره، رقابت و اندیشیدن به خود را به معرض دید و تماشای تاریخ و جهان بهم ناپیوسته امروز گذاشته است.

قاسمی ادامه داد: کشورهای جهان به نسبتی و بی توجه به توان نظامی و مالی با این پدیده شوم در مبارزه اند.

وی با بیان اینکه برخی سعی دارند کماکان سیاست های تحریمی و فشار حداکثری را با اهداف سیاسی اعمال کنند، شرح داد: محروم کردن کشورها از داشته های مالی خود و ممانعت از بهره گیری آنان از منابع مالی بین المللی نشانگر آن است که آنان هنوز نمی دانند مبارزه با این درد مشترک در یک تلاش مستمر و همگانی امکان پذیر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1066

به "بهرام قاسمی: تحریم کنندگان هنوز نمی دانند مبازه با کرونا با تلاش همگانی امکان پذیر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهرام قاسمی: تحریم کنندگان هنوز نمی دانند مبازه با کرونا با تلاش همگانی امکان پذیر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید