تیم کشتی ایران در تورنمنت اوکراین شرکت نمی کند

به گزارش مجله ابوذریون، مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: در حال حاضر شرایط حضور در یک تورنمنت بین المللی را نداریم و نمی توانیم دعوت فدراسیون اوکراین را قبول کنیم.

تیم کشتی ایران در تورنمنت اوکراین شرکت نمی کند

به گزارش خبرنگاران، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، عنوان کرد: دعوتنامه ای که از سوی فدراسیون کشتی اوکراین به جهت حضور در تورنمنت بین المللی برای ما فرستاده شد، نشان داد که کشتی در دنیا در حال حرکت کردن است و ما هم باید پیش بینی های لازم را برای کشتی خود داشته باشیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر هنوز نحوه چگونگی برگزاری تمرینات ما تعیین نیست و همچنین مجوز تمرینات در باشگاه ها و برگزاری مسابقات را نداریم و اگر بخواهیم تیم منتخبی را راهی این رقابت های بین المللی کنیم باید خروجی ما از برگزاری یک مسابقه باشد.

کاوه گفت: برخی از کشورها از جمله ارمنستان و جمهوری های روسیه، تمرینات خود را آغاز کرده اند و ما نیز باید کار خود را آغاز کنیم اما این امر نیازمند این است که شرایط کشور به جهت شیوع ویروس کرونا بهتر شده و مجوزهای لازم نیز برای انجام تمرینات و مسابقات به ما داده شود.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد گفت: برای برگزاری اردوهای تیم های ملی به صورت محدود نیز باید شرایط انجام و نحوه چگونگی کار به ما ابلاغ و مجوزهای لازم داده شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1368

به "تیم کشتی ایران در تورنمنت اوکراین شرکت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم کشتی ایران در تورنمنت اوکراین شرکت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید