جزییاتی تازه از مراسم تحلیف بایدن

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران : مراسم تحلیف بایدن طبق اعلام کمیته مشترک مراسم های تحلیف در کنگره آمریکا، با برخی از محدودیت ها برگزار می شود.

جزییاتی تازه از مراسم تحلیف بایدن

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، کمیته مشترک برای مراسم های تحلیف در کنگره آمریکا از بر گزاری مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب این کشور با برخی محدودیت ها خبر داد.

به نوشته روزنامه سی ان ان، این کمیته که وظیفه نظارت بر مراسم های تحلیف رؤسای جمهور آمریکا را بر عهده دارد روز چهار شنبه در بیانیه ای خاطرنشان کرد که در نظر دارد برای مراسم تحلیف بایدن در روز بیستم ژانویه 2021 حضور مهمانان و جمعیت حاضران را محدود کند.

این کمیته همچنین در بیانیه خود گفت که تعداد حاضران در مراسم تحلیف بایدن مانند مراسم سخنرانی رؤسای جمهور آمریکا درباره شرایط کشور در کنگره خواهد بود.

اعضای کنگره نیز امسال به جای دریافت 200 هزار بلیت برای شرکت در مراسم تحلیف، هر کدام دو بلیت برای خود و برای یک مهمان دریافت خواهند کرد.

روی بلانت، رئیس این کمیته در بیانیه ای گفت: تصمیم در خصوص بر گزاری این چنینی مراسم تحلیف امسال با مشورت متخصصان درمانی و بهداشتی مختلف این کشور و همچنین کمیته تحلیف ریاست جمهوری گرفته شده است.

کمیته تحلیف ریاست جمهوری آمریکا روز سه شنبه با اعلام اینکه مراسم تحلیف ریاست جمهوری امسال با حضور بسیار محدود جمعیت و طبق معمول بیرون از ساختمان کاپیتول یا کاخ کنگره برگزار می شود، از مردم این کشور خواست از سفر به منظور حضور در این مراسم خودداری کنند.

این کمیته همچنین گفت که درباره برگزاری مراسمی چون رژه روز تحلیف باز نگری خواهد شد و انتظار می رود که حاضران از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1533

به "جزییاتی تازه از مراسم تحلیف بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییاتی تازه از مراسم تحلیف بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید