جمله عجیب درباره پرسپولیس و الهلال؛ شب شما هم بخیر آقای محمود فکری!

به گزارش مجله ابوذریون، در شب شکست پرسپولیس مقابل الهلال، باید یادی کرد از مصاحبه جنجالی محمود فکری علیه فرهاد مجیدی بعد از باخت مقابل این حریف عربستانی.

جمله عجیب درباره پرسپولیس و الهلال؛ شب شما هم بخیر آقای محمود فکری!

به گزارش ایلنا، منتقد شماره یک فرهاد مجیدی که به نظر می رسید منطق فوتبالی را فراموش نموده بود، بعد از شکست استقلال در مرحله قبلی لیگ قهرمانان برابر الهلال، برترین فرصت را برای تحت فشار قرار دادن سرمربی این تیم مهیا دید. محمود فکری که صندلی خود را روی نیمکت استقلال با حضور فرهاد مجیدی از دست رفته می دید، مربی حال حاضر آبی ها را عامل اصلی این اتفاق می دانست. به همین جهت هم بود که او بار ها طی مدت جدایی اش نقدهای بعضا غیرمنطقی از کادرفنی فعلی استقلال داشت.

یکی از نقدها عجیب محمود فکری مربوط به بعد از شکست استقلال برابر الهلال عربستان در مرحله قبلی بود، جایی که او با جمله پرسپولیس بود، این الهلال را شکست می داد خبرساز شد. قرعه، اما در این مرحله به شکلی رقم خورد که پرسپولیس باید به مصاف الهلال می رفت و همه در انتظار این بودند تا ادعای محمود فکری را به انتظار بنشینند.

امشب استقلالی ها بیشتر از اینکه چشم انتظار ناکامی رقیب دیرینه برابر حریفی شکست شان داد، باشند، خواهان اثبات این جمله بودند که آیا واقعا پرسپولیس می توانست این الهلال را شکست بدهد یا نه که تعیین شد تیم تحت راهنمایی لئوناردو ژاردیم با یک گل بیشتر نسبت به بازی مقابل استقلال یحیی گل محمدی و شاگردانش را مغلوب کرد تا نشان بدهد سطح کیفیت این تیم به مقدار ای بوده که حتی قهرمان ایران هم نمی توانست برابر آن ها گلی به ثمر برساند و این اتفاق هم کاملا تقصیر فرهاد مجیدی نبود و می توان آن را برگرفته از یک ناراحتی شخصی از سوی محمود فکری نسبت به کادرفنی کنونی آبی ها دانست.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آبان 1400 بروزرسانی: 14 آبان 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1992

به "جمله عجیب درباره پرسپولیس و الهلال؛ شب شما هم بخیر آقای محمود فکری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمله عجیب درباره پرسپولیس و الهلال؛ شب شما هم بخیر آقای محمود فکری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید