حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین، یک نفر از نیروهای ناجا به شهادت رسید

به گزارش مجله ابوذریون، فرماندار شهرستان زاهدان گفت: با هوشیاری نیروی انتظامی حمله اشرار مسلح با سلاح های سبک و نارنجک انداز به پاسگاه کورین زاهدان ناکام ماند.

حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین، یک نفر از نیروهای ناجا به شهادت رسید

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایسنا، ابوذر مهدی نخعی در جمع خبرنگاران با تشریح حادثه کورین زاهدان اضافه نمود: در پی فضاسازی رسانه های بیگانه، عناصر گروه های شرور به بهانه حمایت از کشته های جعلی پاسگاه شمسر سراوان با سلاح های مختلف از جمله سلاح های سبک و نارنجک انداز به قصد تصرف پاسگاه کورین و قلعه بید حمله کردند.

وی اضافه نمود: رزمندگان نیروی انتظامی ضمن هوشیاری، متقابلا به آتش آنان پاسخ داده و این عناصر خود فروخته ضمن اینکه به مقاصد شوم خود دست نیافتند از منطقه متواری شدند.

نخعی با اشاره به اینکه در این حادثه یک نفر از نیروهای ناجا به درجه رفیع شهادت رسید، اضافه نمود: به دشمنان این مرز و بوم اعلام می گردد که با این اقدامات مذبوحانه راه به جایی نخواهند برد.

وی ادامه داد: از مردم منطقه درخواست می گردد که همچون گذشته هوشیاری لازم را داشته و این اقدام دشمنان را نیز به خودشان بازگردانند.

فرماندار شهرستان زاهدان گفت: اوشیاری و دقت نیروی انتظامی آرامش در سراسر شهرستان زاهدان و بخش های تابعه برقرار است.

نخعی توضیح داد: در خاتمه از عموم مردم، ریش سفیدان و معتمدین که برای حفظ آرامش همراهی خود را ازدیرباز تا به امروز نشان داده اند، تشکر می کنم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1665

به "حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین، یک نفر از نیروهای ناجا به شهادت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین، یک نفر از نیروهای ناجا به شهادت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید