دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان خواهان واکنش مجامع بین المللی به حوادث اخیر افغانستان شدند

به گزارش مجله ابوذریون، دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حوادث اخیر افغانستان از مجامع بین المللی خواستار واکنش به این اقدامات شرورانه شدند.

دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان خواهان واکنش مجامع بین المللی به حوادث اخیر افغانستان شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حوادث اخیر افغانستان از مجامع بین المللی خواستار واکنش به این اقدامات شرورانه شدند.

در این بیانیه آمده است:

بار دیگر ایادی مزدور و بی وجدان استکبار جهانی در اقدامی ددمنشانه اقدام به کشتار و پرپرکردن فرزندان سرزمین مردان عظیم افغانستان کردند و در این اقدام سخیف و کثیف خود بیش از ده ها کودک مظلوم و بی گناه را به خاک و خون کشیده و ماهیت حقیقی خود یعنی پیروی از یزید و یزیدیان روزگار را نشان دادند.

این اقدامات ایذایی هیچ گونه خللی در مقاومت و پایداری مردمان کشور عزیزمان و اعلام برائت آن ها از دشمنان این خاک و مردم وارد نخواهد کرد؛ بلکه ملتی که شهادت را افتخار و لوح زرینی بر تاریخ زندگی خویش می دانند به تبعیت از امام و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با پایمردی و استقامت ان شاالله بر دشمنان غالب خواهند شد.

اما سکوت مجامع بین المللی و در رأس آن کشور های حامی حقوق بشر و به ویژه دولت افغانستان که مطمئناً باعث و بانی این اقدامات هستند در غیر این صورت حتماً به مقابله با آن ها خواهند پرداخت جز شرمساری و حقارت چیزی برای آن ها به همراه نخواهد داشت.

ثمره اهدای این شهدای مظلوم و این خون های به ناحق ریخته، زمینه ساز ظهور منجی و یگانه وارث زمین خواهد بود تا بار دیگر زمین عدالت را به چشم خواهد دید.

خداوند متعال جزای این اقدامات پست و ذلیلانه این عناصر تکفیری و تروریست را در این جهان و سرای آخرت به آن ها خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1817

به "دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان خواهان واکنش مجامع بین المللی به حوادث اخیر افغانستان شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان افغانستانی دانشگاه آزاد رفسنجان خواهان واکنش مجامع بین المللی به حوادث اخیر افغانستان شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید