سرمربی نوجوانان ایتالیا: تیم ایران شجاعانه و فیزیکی بازی می کرد

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران: سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایتالیا معتقد است که چند بازیکن از تیم جوانان ایران توانایی این را دارند تا در رده های بالاتر بازی نمایند.

سرمربی نوجوانان ایتالیا: تیم ایران شجاعانه و فیزیکی بازی می کرد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله ابوذریون، برونو تدینو در مورد بازی محبت آمیز نوجوانان ایتالیا مقابل جوانان ایران گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و از نظر تاکتیکی و تکنیکی فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم. واقعیت این است که فوتبال همین است و فرهنگ ها را به هم نزدیک می نماید. من امروز خوشحالم که در جمع شما هستم، چون پیغام فوتبال این است که فرهنگ ها به هم نزدیک شوند، ما باید با هم بازی کنیم تا به افکار هم پی ببریم.

وی در مورد تیم جوانان ایران گفت: در تیم ایران دو نکته مهم وجود داشت، یکی شجاعت که بازیکنان ایران بسیار شجاعانه بازی می کردند و نکته دیگر فوتبال روی زمین بود، همچنین روی بازیکنان از نظر فیزیکی خوب کار شده بود و تیم ایران سازماندهی خوبی داشت.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایتالیا ادامه داد: درست است که تیم ایران از نظر فیزیکی و تکنیکی خوب بود اما این مسئله باید ادامه دار باشد. بازیکنان این تیم باید زحمت و رنج بکشند تا به مراحل بالاتری برسند. به نظرم تیم ایران از این هم بهتر می گردد. در این تیم چهار پنج بازیکن می توانند به مراحل بالاتر برسند، فقط باید توانایی تکنیکی و فیزیکی خود را افزایش دهند و کوشش نمایند تا به آینده بهتری برسند.

منبع: تسنیم
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 543

به "سرمربی نوجوانان ایتالیا: تیم ایران شجاعانه و فیزیکی بازی می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی نوجوانان ایتالیا: تیم ایران شجاعانه و فیزیکی بازی می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید