سعید الهویی: ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است

به گزارش مجله ابوذریون، امیر قلعه نویی مثل هفته های گذشته در نشست خبری پیش از ملاقات استقلال و گل گهر سیرجان هم شرکت نکرد.

سعید الهویی: ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، خصوص بازی تیمش مقابل استقلال گفت: برای آقای دکتر صدر آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم او هر چه سریعتر بر بیماری اش غلبه کند. این هفته هفته مبارزه با اعتیاد است، امیدوارم از ورزش به صورت همگانی برای تحقق شعار نه به اعتیاد استفاده کنیم. امیدوارم ریشه اعتیاد در جامعه خشکیده گردد تا جامعه پویاتری داشته باشیم.

او اضافه نمود: استقلال تیمی خوب با کادر فنی و مدیریتی خوب و تجربه زیاد است، این تیم کیفیت فنی خوبی از خودش نشان داده ولی نباید فراموش کنیم گل گهر سال جاری فوتبال با کیفیت و با سبک به خصوص سرمربی تیم ارائه نموده و با راهنمایی قلعه نویی در یک زمان کوتاه به موفقیت های بزرگی رسیده است. امیدوارم بازیکنان ما با تمرکز کافی برای اینکه کمترین اشتباه را داشته باشند وارد زمین شوند تا برترین نتیجه را کسب کنیم.

مربی گل گهر افزود: بازی فردا برای هر دو تیم بسیار سخت و یک عضو جامعه هم داور بازی است که امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی داشته باشد و عدالت خوبی در زمین اجرا گردد. شعار سال گذشته ما عدالت در داوری بود ولی می خواهیم آن را توسعه بدهیم. ما از جامعه داوری و از فدراسیون می خواهیم VAR را هر چه سریعتر وارد ایران نمایند چون حلقه گمشده فوتبال ایران است و می تواند باعث عدالت در فوتبال گردد.

او در مورد اینکه ملاقات فردا جنگ سهمیه است گفت: مطمئنا استقلال، گل گهر، فولاد، تراکتور و آلومینیوم صندلیی در جدول داریم که می توانیم صندلی بهتری برای خودمان در انتها فصل متصور شویم. بعد از بازی فردا 6 بازی دیگر به جای مانده و هر نتیجه ای رقم بخورد 6 مسابقه دیگر فرصتی است تا با موفقیت لیگ را تمام کنیم. ما هم به بازی فردا به چشم بازی 3 امتیازی نگاه می کنیم و نه چیز دیگر.

الهویی در مورد اینکه استقلال یکی از خطوط دفاعی قدرتمند را دارد و در ملاقات رفت گل گهر را در زمینش شکست داده است گفت: ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است ولی نباید باخت ما در دور رفت را به ساختار دفاعی این تیم ربط بدهیم. آن روز یکی از خارق العاده ترین عملنمودهای دروازه بان ها را در لیگ برتر از رشید مظاهری دیدیم و حق ما در آن مسابقه با توجه به موقعیت هایی که ایجاد کردیم پیروزی بود.حلقه مفقوده ما در آن بازی عدم تمرکز بود و امیدوارم فردا در ساختار دفاعی و هجوم طوری عمل کنیم که نتیجه ملاقات رفت را جبران کنیم.

مربی گل گهر در مورد تقابل قلعه نویی با تیمی مثل استقلال که مجذوب کننده می گردد گفت: در این 5-6 سال تا جایی که یادم است تقابل تیم های آقای قلعه نویی با تیم های تراکتور، استقلال، سپاهان و فولاد مجذوب کنندهیت های زیادی داشته چون او هیچوقت زیبایی های بازی را فدای نتیجه نمی کند.او نگاه تهاجمی به بازی و یک جمله معروف دارد که می گوید ترجیح می دهم که یک بازی را 3 بر 2 ببریم تا یک بر صفر برنده شویم.این بازی هم پخش زنده می گردد و مجذوب کنندهیت دارد و امیدوارم فردا شاهد یک فوتبال زیبا باشیم.

او در مورد مصدومان گل گهر برای بازی با استقلال گفت: خوشبختانه مصدوم و محروم نداریم، امروز تمرین آخر را انجام می دهیم و بر اساس شرایط تمرین تصمیم گرفته می گردد که چه بازیکنی به میدان برود و چه بازیکنی بازی نکند.

الهویی در مورد قضاوت زاهدی فر در بازی فردا گفت: برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم عدالت رعایت گردد.از رسانه ها هم می خواهم فقط یک صحنه را بولد ننمایند و شادمان می شویم که دو تیم فردا فوتبال جوانمردانه ای داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1891

به "سعید الهویی: ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید الهویی: ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید