سقوط مردی 60 ساله در چاه خانگی

به گزارش مجله ابوذریون، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره حادثه سقوط فردی درون چاه، توضیحاتی داد.

سقوط مردی 60 ساله در چاه خانگی

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، درباره جزئیات حادثه سقوط فردی درون چاه، اظهار کرد: ساعت 18:38 عصر امروز یک مورد حادثه سقوط در چاه در خیابان غیوری شهرری به سازمان 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه بلافاصله 2 ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، اضافه کرد: محل حادثه یک منزل مسکونی قدیمی بود که در بخشی از حیاط آن و در جوار دیوار چاه آبی وجود داشت و فرد یک مالک 60 ساله بود که در کنار چاه حضور داشته و یکباره دهانه چاه و مزاییک ها تخریب شد و فرد به داخل چاه سقوط کرده بود.

ملکی با بیان اینکه فرد در انتهای چاه محفوظ شده بود، گفت: آتش نشانان با احتیاط کامل ایمن سازی لازم را انجام دادند و پس از تلاش پیروز شدند فرد را زنده از چاه خارج کنند، فرد مصدومیت زیادی نداشت و برای یک معاینه کلی تحویل عوامل اورژانس داده شد.

ملکی با بیان اینکه عملیات در ساعت 19:37 دقیقه به انتها رسید، گفت: شهروندانی که چاه های قدیمی دارند، در صورتی که قصد استفاده از آن را ندارند دهانه چاه را ببندند یا آن را مقاوم کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1025

به "سقوط مردی 60 ساله در چاه خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سقوط مردی 60 ساله در چاه خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید