شوک به استقلال می تواند جابجایی بازیکن باشد، وزارت ورزش کوتاهی کرد

به گزارش مجله ابوذریون، محمد نوازی در مصاحبه با خبرنگاران و در خصوص عملکرد استقلال در هفته های اخیر گفت: یکی از معضلات استقلال، خط دفاعی این تیم است که هنوز به یک هماهنگی دست پیدا نکرده و متأسفانه به دلیل مصدومیت و محرومیت و گاهی هم بدون هیچ دلیلی، تغییرات زیادی در ترکیب دفاعی تیم به وجود می آید که متأسفانه ضربه زیادی به استقلال زده است.

شوک به استقلال می تواند جابجایی بازیکن باشد، وزارت ورزش کوتاهی کرد

پیشکسوت استقلال توضیح داد: سرمربی استقلال پتانسیل این را دارد که بتواند از داشته هایش استفاده کند اما متأسفانه دلیل این همه ضعف در بازی را متوجه نمی شویم. برای این تیم هزینه زیادی نشده و اعتقاد دارم وزارت ورزش در خصوص استقلال کوتاهی نموده و نگاهی همانند پرسپولیس به آبی پوشان ندارد اما امیدوارم در آغاز نیم فصل، استقلال بتواند بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد که از این شرایط بحرانی بیرون آمده و در دیدارهای بعدی نتایج قابل قبولی را کسب کند.

نوازی در پاسخ به این پرسش که آیا برکناری شفر می تواند راهکاری برای موفقیت استقلال باشد یا خیر؟ گفت: من با رفتن شفر موافقم؛ اعتقاد دارم استقلال به یک شوک احتیاج دارد تا بتواند از این شرایط بحرانی خارج گردد. البته این شوک می تواند هم تغییر سرمربی باشد و هم جابجایی چند بازیکن، اما در مجموع ما سال جاری عملکرد خوبی از استقلال ندیدیم. در جام حذفی از گردونه رقابت ها خارج شدیم و در لیگ هم نتوانستیم نتیجه ای در خور استقلال باشد را کسب کنیم. مدیران تیم باید چاره ای بیندیشند تا این مشکل هر چه زودتر رفع گردد.

وی در خصوص نقش کمیته فنی در نتایج استقلال هم یادآور شد: در کمیته فنی افراد بزرگ و صاحب نامی حضور دارند که بارها توانسته اند با مشاوره های خود، استقلال را از بحران نجات دهند اما نمی دانم چرا تا به امروز این اعضاء نتوانسته اند شرایطی را به وجود بیاورند که وضعیت استقلال بهتر گردد البته با تجربه ای که آنها دارند مطمئنا در هفته های آتی می توانند یاری موثری به استقلال نمایند.

پیشکسوت استقلال در سرانجام ودر خصوص بی توجهی به تیم های پایه اظهار داشت: در تمام جهان، تمام تیم های جهان سعی می نمایند از داشته های خود استفاده نمایند. بازیکنان خوبی را از تیم های پایه ساخته و به بزرگسالان بدهند اما متأسفانه در کشور ما به فوتبال پایه اهمیتی داده نمی گردد. من هرچه فریاد می زدم که باید به تیم های پایه بیشتر بها دهیم متأسفانه عده ای به من می خندیدند اما امیدواریم شرایطی به وجود آید که به تیم های پایه اهمیت بیشتری داده گردد تا از خرید بازیکنان بی کیفیت دور شویم و از داشته های خودمان که نفرات خوبی هستند تیم های بزرگسال استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 90

به "شوک به استقلال می تواند جابجایی بازیکن باشد، وزارت ورزش کوتاهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به استقلال می تواند جابجایی بازیکن باشد، وزارت ورزش کوتاهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید