عکس ، تجمع هواداران استاد شجریان مقابل بیمارستان جم ، همسر استاد و رئیس بیمارستان به مردم نگران چه گفتند؟

به گزارش مجله ابوذریون، خبر درگذشت استاد شجریان تکذیب شد اما هواداران او تاب نیاوردند و مقابل بیمارستان جم تجمع کردند؛ به این امید که اخبار موثق تری از سرنوشت خسرو آواز ایران بشنوند.

عکس ، تجمع هواداران استاد شجریان مقابل بیمارستان جم ، همسر استاد و رئیس بیمارستان به مردم نگران چه گفتند؟

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل دبیرستان در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، رئیس بیمارستان جم چند دقیقه ای به هواداران استاد اطمینان داد و وضع عمومی ایشان را مناسب توصیف کرد.

نیروهای انتظامی نیز در فضایی آرام و همدلانه در محل حاضر بودند.

فضای تجمع نگران استاد شجریان برای همه حاضران نوعی همدردی را تداعی می کرد؛ بی آنکه کسی به فرم لباس و شکل و ظاهر پزشک یا نیروی انتظامی یا مردم نگران توجه کند؛ هر چه باشد استاد شجریان آفریننده خاطرات نسل های پی در پی ایران است که هر گوشه آوازش تداعی گر نوستالژی زنده یادواره هایی است که با آن بزرگ شده ایم.

امید، چراغ راه ما برای ماندن و خواندن گنج نایابی است که اکنون روی تخت بیمارستان جم خوابیده است...امید که امید ایرانیان بیدار شود و بار دگر نغمه های پیروزی بسراید.

کتایون خوانساری، همسر استاد در کلامی کوتاه و نگران به هواداران ایشان ضمن تکذیب خبر درگذشت استاد آواز ایران گفت: مطمئن باشید اگر اتفاقی رخ داد، بی شک شما را در جریان خواهیم گذاشت.

به رغم آنکه هوای بیرون بیمارستان بسیار سرد است اما همچنان گروهی از دوستداران این هنرمند عالی مقام که شماری از آنان، خود را از شهرستانها به تهران رسانده اند، در مقابل ساختمان بیمارستان به تجمع خود ادامه داده و مشغول دعا هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 924

به "عکس ، تجمع هواداران استاد شجریان مقابل بیمارستان جم ، همسر استاد و رئیس بیمارستان به مردم نگران چه گفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، تجمع هواداران استاد شجریان مقابل بیمارستان جم ، همسر استاد و رئیس بیمارستان به مردم نگران چه گفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید