قاچاقچی عامل شهادت 13 مأمور پلیس و تعدادی نیروهای سپاه به هلاکت رسید

به گزارش مجله ابوذریون، فرمانده انتظامی استان کرمان از هلاکت شروری اطلاع داد که در سال 88، علاوه بر به شهادت رساندن 13 مأمور پلیس، در شهادت تعدادی از نیروهای سپاه نیز نقش داشت.

قاچاقچی عامل شهادت 13 مأمور پلیس و تعدادی نیروهای سپاه به هلاکت رسید

به گزارش گروه مجله ابوذریون به نقل باشگاه مجله ابوذریون پویا؛ سردار عبدالرضا ناظری با اعلام خبر هلاکت یک شرور و اشاره به هشت ماه کارشناسایی و اطلاعاتی مأموران در قرارگاه عملیانی ابوذر، در این رابطه اظهار کرد: در پی هلاکت دو شرور مسلح در کویر فهرج توسط تکاوران استان کرمان در هفتم آذر ماه جاری، شناسایی اجساد این قاچاقچیان در دستور کار نهاده شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان اضافه کرد: با شناسایی اجساد این افراد تعیین شد، یکی از آنها فردی به نام ولی داد شه بخش بوده که سال 1388 در کویر طبس با نیروهای فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی زمانیکه برای دستگیری قاچاقچیان در حال اجرا مأموریت بودند، درگیر شده بود.

وی اعلام نمود: این شرور بی رحم، 13 نیروی جان بر کف انتظامی را به بی رحمانه ترین شکل در آن سال به شهادت رسانده بود.

این مقام انتظامی یادآور شد: از دیگر شرارتهای وی می توان به شهادت تعدادی از نیروهای سپاه در منطقه کورین زاهدان، حمل و توزیع مسلحانه موادمخدر و انجام چندین فقره درگیری مسلحانه دیگر در کویر استان کرمان از سال 1388 تاکنون اشاره نمود.

ناظری با اشاره به اینکه هلاکت وی مورد تأیید اداره کل اطلاعات استان کرمان است، گفت: هلاکت این شرور موجی از رضایت را در مردم منطقه به همراه داشت که امیدواریم مرهمی باشد، برای دل مادران و فرزندان شهیدانی که برای حفاظت از این مرز و بوم جان خود را نثار کردند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 700

به "قاچاقچی عامل شهادت 13 مأمور پلیس و تعدادی نیروهای سپاه به هلاکت رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاچاقچی عامل شهادت 13 مأمور پلیس و تعدادی نیروهای سپاه به هلاکت رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید