لغو 54 پرواز شرکت تابعه لوفت هانزا به دلیل فراخوان برای اعتصاب های گسترده

به گزارش مجله ابوذریون، در پی فراخوان اتحادیه خدمه پروازی آلمان برای اعتصاب های سه روزه، شرکت هواپیمایی یورو وینگز حدود 54 پرواز خود برای روز دوشنبه را لغو کرد.

لغو 54 پرواز شرکت تابعه لوفت هانزا به دلیل فراخوان برای اعتصاب های گسترده

به گزارش گروه بین الملل مجله ابوذریون به نقل از نشریه بیلد آلمان، شرکت هواپیمایی یورو وینگز آلمان به دلیل اعتصاب های اعلام شده از طرف اتحادیه مستقل خدمه پروازی آلمان (UFO) برای روز دوشنبه تا به حال حدود 54 پرواز خود را لغو کرده است.

این پروازها مربوط به ارتباطات بین کشورها و مناطق آلمانی زبان است.

روز جمعه اتحادیه یوفوی آلمان خدمه پروازی جرمن وینگز را به اعتصاب سه روزه ای از روز دوشنبه 30 دسامبر فراخواند. شرکت جرمن وینگز پروازهای خود را برای یورو وینگز انجام می دهد. هنوز لغو پروازها در سایه این اعتصاب ها برای روزهای 31 دسامبر و اول ژانویه مشخص نیست.

بر اساس اطلاعات این شرکت حدود 30 فروند از 140 فروند هواپیمای یورو وینگز متعلق به شرکت جرمن وینگز است. سایر شرکت های لوفت هانزا تحت تاثیر این اعتصاب ها قرار نمی گیرند.

اندکی قبل از اعلام اتحادیه یوفوی آلمان برای اعتصابی 3 روزه اختلافات بر سر دستمزدها با شرکت های تابعه لوفت هانزا یعنی جرمن وینگز و یورو وینگز شدت گرفت.

اتحادیه مستقل خدمه پروازی آلمان روز شنبه یک پیشنهاد داوری از طرف جرمن وینگز را رد کرده ومدیریت این شرکت را متهم به بازی های گمراه کننده کرد.

یورو وینگز که بخشی از پروازهای خود را با جرمن وینگر انجام می دهد اتحادیه یوفوی آلمان را متهم به پیشبرد سیاست قدرت بی رحمانه بر پشت مشتریان و کارمندان این شرکت کرد.

شرکت یورو وینگز هم این انتقاد را به اتحادیه یوفوی آلمان وارد می کند که این اعتصاب ها کاملا غیر قابل فهم و نامناسب است.

دنیل فلور نماینده اتحادیه یوفوی آلمان گفته است : ما تا لحظه اخر امیدوار بودیم اخبار بهتری ارائه دهیم اما چاره ای نداشتیم جز اینکه با استفاده از اعتصاب از منافع خود دفاع کنیم .

مقام های شرکت لوفت هانزا روز جمعه (6 دی ) دعوت به اعتصاب را محکوم کردند و گفتند که اتحادیه (UFO) در چند هفته گذشته نتوانسته مطالبات خود را به طور مشخص مکتوب کند و مانع از رسیدگی فوری به اختلافات شده است .

اختلاف ها بین لوفت هانزا و اتحادیه خدمه پرواز ماه هاست که ادامه دارد. دو طرف اوایل ماه جاری درباره اختلاف ها بر سر پرداختی ها توافق کردند اما نتوانستند درباره شرایط کاری به توافق برسند. اعضای اتحادیه خدمه پرواز در نوامبر گذشته نیز اعتصاب هایی را به راه انداختند که موجب لغو نزدیک به یک هزار و 300 پرواز شد .

اتحادیه خدمه پروازی آلمان حافظ منافع بیش از 30 هزار خدمه پروازی در این کشور است .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 780

به "لغو 54 پرواز شرکت تابعه لوفت هانزا به دلیل فراخوان برای اعتصاب های گسترده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو 54 پرواز شرکت تابعه لوفت هانزا به دلیل فراخوان برای اعتصاب های گسترده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید