مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد منصوب شد

به گزارش مجله ابوذریون، رئیس دانشگاه آزاد با صدور حکمی مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند این دانشگاه را منصوب کرد.

مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد منصوب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی ایمان عطارزاده را به سمت مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای ایمان عطارزاده

حسب تخصص، تعهد و تجربیات جنابعالی به عنوان مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی منصوب می شوید. مأموریت طرح، چابک سازی ستاد دانشگاه با استفاده حداکثری از ظرفیت سامانه سپاری به وسیله برنامه ریزی، طراحی، راهبری و گسترش یکپارچه سامانه های علمی می باشد.

انتظار دارم در یک برنامه ریزی مناسب با بهره گیری از کلیه امکانات دانشگاه و همکاری مسئولین ذیربط این مهم در اسرع وقت حاصل شود. مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه خود را مکلف به حمایت از این طرح می داند و کلیه بسترهای ساختاری در جهت پیاده سازی آن می بایست مهیا شود.

محمدمهدی طهرانچی

از جمله سوابق مدیریتی علمی و پژوهشی ایمان عطارزاده عضو هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، مدیر کل دفتر سیاست گذاری علم و فناوری پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، دبیر کمیسیون انتشارات علمی شورای عالی پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی، مدیر کل فنی و آمار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، دبیر هیات بدوی رسیدگی به تخلفات آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی همچنین انتشار بیش از 50 مقاله در مجلات تخصصی علمی معتبر ملی و بین المللی و نیز همایش های داخلی و خارجی و عضویت در کمیته ها و شوراهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی ذکر شده است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1223

به "مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجری طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید