هر آنچه داوطلبان آزمون استخدامی باید بدانند

به گزارش مجله ابوذریون، مدیر مرکز آزمون های جهاد دانشگاهی به عنوان توصیه به داوطلبان گفت: افراد متقاضی حداقل یک ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل برگزاری آزمون حضور یابند و براساس کارت در جایگاه خود مستقر شوند.

هر آنچه داوطلبان آزمون استخدامی باید بدانند

حسام آشنا مدیر مرکز آزمون های جهاد دانشگاهی در گفت و گو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله ابوذریون با تشریح جزئیات برگزاری آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، گفت: آزمون استخدامی صبح فردا آدینه 17 اسفندماه در 128 شهر کشور برگزار می گردد که 262 حوزه میزبان برگزاری این آزمون هستند.

به گفته وی، همچنین این آزمون در شهرستان های استان تهران از جمله شهریار، اسلامشهر، پرند، ورامین، پردیس و شهرری نیز برگزار می گردد.

آشنا با بیان اینکه در کل کشور بیش از 5 هزار نفر از اعضای جهاد دانشگاهی مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی هستند، مطرح نمود: بیشترین شرکت نماینده های آزمون فراگیر استخدامی از تهران هستند که حدود یک پنجم آزمون دهندگان کل کشور را شامل می شوند.

آشنا ادامه داد: اکثریت افرادی که قرار است در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی شرکت نمایند، کارت ورود به جلسه خود را پرینت گرفتند و افرادی که در کارت خود مسئله ای را مشاهده کردند به باجه های رفع نقص مراجعه نموده و مشکل پیش آمده را رفع کردند. با این وجود امروز هم باجه های رفع نقص در سراسر ایران فعال هستند و افرادی که دچار مشکل در کارت ورود به جلسه هستند تا خاتمه امروز مهلت دارند برای رفع نقص کارت های ورود به جلسه آزمون به باجه های رفع نقص مراجعه نموده و فردا با آرامش در جلسه حضور یابند.

مدیر مرکز آزمون های جهاد دانشگاهی گفت: 100 سوال عمومی و 50 سوال اختصاصی برای هر شغل طراحی شده است که زمان مهلت پاسخ گویی به سوالات عمومی 120 دقیقه و زمان پاسخ به سوالات اختصاصی 70 دقیقه است.

وی تأکید کرد: افرادی که با مدرک دیپلم در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور شرکت می نمایند، دفترچه اختصاصی ندارند که حدود 15 هزار نفر شامل این قاعده می شوند.

آشنا اضافه نمود: سوالات عمومی برای افراد دارای دیپلم و کاردانی ها مشترک است و برای افراد دارای مدرک کارشناسی و بالاتر نیز این سوالات مشترک است.

مدیر مرکز آزمون های جهاد دانشگاهی با بیان اینکه ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور فردا، آدینه 17 اسفند برگزار می گردد، گفت: دفترچه ها از ساعت 9 صبح توزیع می گردد و متقاضیان آزمون باید یک ساعت قبل آغاز آزمون در حوزه مربوطه حضور داشته باشند و براساس کارت در جایگاه خود مستقر شوند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 198

به "هر آنچه داوطلبان آزمون استخدامی باید بدانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه داوطلبان آزمون استخدامی باید بدانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید