واکنش محسن هاشمی به تخریب مسئولان نظام در تریبون های رسمی ، وحدت در تکصدایی نیست

به گزارش مجله ابوذریون، رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه موثرترین قدرت برای دفاع از انقلاب، همدلی، وحدت و همراهی همه مردم است، گفت: البته وحدت به معنای تک صدایی نیست.

واکنش محسن هاشمی به تخریب مسئولان نظام در تریبون های رسمی ، وحدت در تکصدایی نیست

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، محسن هاشمی صبح امروز یکشنبه در ابتدای جلسه علنی شورای شهر تهران با بیان این مطلب افزود: وحدتی ارزشمند است که از صداها و سلایق گوناگون برخاسته گردد، نه اینکه با حذف و نشنیدن دیدگاه های مختلف فقط یک سلیقه و نظر تکرار گردد.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه انقلاب اسلامی بیش از هر زمان دیگری با چالش ها، مسائل و تهدیدات داخلی و خارجی روبرو است و موثرترین قدرت برای دفاع از انقلاب، همدلی، وحدت و همراهی همه مردم است، گفت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد هستیم در رسانه ملی و تریبون های رسمی کشور، مطالبی نادرستی اظهار می گردد، بخش قابل توجهی از مسئولان فعلی و گذشته نظام تخریب و حقایق تحریف می شوند اما امکان پاسخگویی متناسب و منصفانه فراهم نمی گردد.

هاشمی با تاکید بر اینکه فضای فعلی جامعه آن هم در آستانه انتخابات پیش رو باید در هفته های آینده تغییر کند، گفت: پرشور بودن انتخابات و میزان مشارکت بالا می تواند خطر تهدیدات را برای کشور کاهش دهد، شورای نگهبان با سعه صدر و افزایش دامنه تنوع سلیقه کاندیداهای تایید شده و صداوسیما با ایجاد توزان و رعایت بی طرفی و انصاف در استفاده سلایق مختلف از رسانه ملی در این موضوع نقش کلیدی دارند.

وی در بخش دیگر سخنانش با بیان اینکه لازم می دانم از زحمات همکارانم در شهرداری تهران که مخلصانه به یاری هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان شتافتند تشکر کنم، گفت: شاید عزیزان سیستان و بلوچستان صدای آهسته تری در رسانه ها و افکار عمومی داشته باشند اما محرومیت و رنج آنها بیشتر از سایر بخش هاست و مدیریت شهری آنها را تنها نگذاشته است.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه این روزها یاری شهرداری تهران به جشنواره فیلم فجر در فضای مجازی خبرساز شده است، گفت: این موضوع که مدیریت شهری به جای تصدی گری در فعالیت های فرهنگی به حمایت و تسهیل گری می پردازد از راهبردهای شورای شهر پنجم است و با توجه به اینکه مخاطبان این جشنواره، شهروندان تهرانی هستند یاری مدیریت شهری به این جشنواره که عمدتا در قالب اجازه از بهره برداری زیرساخت های شهری نظیر سالن ها و امکانات فیزیکی است، اقدامی فرهنگی به شمار می آید.

به گفته هاشمی، در گذشته میزان یاری شهرداری به این جشنواره بیشتر و حجیم تر بوده اما حالا به دلیل شفاف سازی و همچنین شرایط مالی، هم میزان یاری کاهش یافته و هم اینکه یاری ها شفاف شده است، اما در عین حال باید بگویم مدیریت شهری همیشه از نقدها سازنده و توام با پیشنهاد برای بهبود کارایی و اثربخشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری استقبال می نماید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 852

به "واکنش محسن هاشمی به تخریب مسئولان نظام در تریبون های رسمی ، وحدت در تکصدایی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش محسن هاشمی به تخریب مسئولان نظام در تریبون های رسمی ، وحدت در تکصدایی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید