واکنش گردانهای سید الشهدای عراق به اقدام آمریکا علیه یک مسئول حزب الله

به گزارش مجله ابوذریون، سخنگوی گردان های سید الشهدا اقدامات آمریکا در خصوص مشخص جایزه 10میلیون دلاری برای یکی از مسئولان حزب الله را ناشی از شکست کامل آمریکا در پرونده امنیتی عراق دانست.

واکنش گردانهای سید الشهدای عراق به اقدام آمریکا علیه یک مسئول حزب الله

به گزارش گروه بین الملل مجله ابوذریون، کاظم الفرطوس سخنگوی گردانهای سید الشهدای عراق در گفت وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم گفت: آمریکا مسئول سفر شخصیت هایی که به عراق سفر می کنند، نیست.

وی در واکنش به اقدامات آمریکا در خصوص تعیین جایزه 10میلیون دلاری برای کسانی که اطلاعاتی از محمد کوثرانی (مسئول هماهنگی حزب الله) ارائه کنند، این اقدامات را شیوه ای قدیمی و شکست خورده دانست و تاکید کرد اینکونه اقدمات شکست آمریکا در ابعاد امنیتی و سیاسی را نشان می دهد.

دولت آمریکا برای دریافت اطلاعات درباره فعالیت های و ارتباطات یکی از اعضای حزب الله لبنان که مدعی شده در عراق فعالیت می کند 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرده است

سخنگوی گردانهای سید الشهدای عراق در این باره افزود: شخصیت هایی که در عراق فعالیت دارند چه شخصیت های ایرانی یا لبنانی با اطلاع و موافقت دولت عراق در این کشور بسر می برند و آمریکا مسئول شخصیت هایی که به عراق سفر می کنند نیست.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا در پرونده امنیتی عراق کاملا شکست خورده است گفت: تنها دولت عراق می تواند در صورت اقدامات خلاف قانون با این افراد برخورد کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1070

به "واکنش گردانهای سید الشهدای عراق به اقدام آمریکا علیه یک مسئول حزب الله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش گردانهای سید الشهدای عراق به اقدام آمریکا علیه یک مسئول حزب الله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید