ولفسبورگ 0 - 2 دورتموند؛ بیخ گوش بایرن مونیخ!

به گزارش مجله ابوذریون، دورتموند پیروز شد در خانه ولفسبورگ با دو گل به فزونی دست یابد.

ولفسبورگ 0 - 2 دورتموند؛ بیخ گوش بایرن مونیخ!

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی مجله ابوذریون، دورتموند در روزی که در نیمه دوم تحت فشار حریف بود، در نهایت پیروز شد با دو گل در زمین ولفسبورگ به پیروزی برسد و با یک بازی بیشتر نسبت به بایرن مونیخ در فاصله یک امتیازی صدرنشین قرار گیرد.

دورتموند بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 10 و روی همکاری گریرو و هالند صاحب موقعیت شد، اما ضربه گریرو با فاصله کمی از کنار دیرک به بیرون رفت.

در ادامه توپ و میدان همچنان در دست دورتموند بود و در نهایت این تیم بعد از خلق یکی دو موقعیت نصفه و نیمه در دقیقه 31 به گل اول دست یافت. روی همکاری زیبای بازیکنان دورتموند، اشرف حکیمی پیروز شد تورگان هازارد را صاحب موقعیت کند و ارسال عرضی او با ضربه تمام کننده و دقیق همراه شد.

دقایقی بعد و باز هم روی حرکت زیبای اشرف حکیمی دورتموند صاحب موقعیت گلزنی شد، اما این بار ضربه تورگان هازارد راهی به دروازه حریف نیافت تا در نهایت نیمه کم و افت خیز نخست با رجحان 0-1 دورتموند به اتمام برسد.

اما در نیمه دوم ولفسبورگ بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی تا آستانه گلزنی هم پیش رفت. استفن در موقعیتی بسیار خوب با بورکی تک به تک می شد و فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه محکم او به دیرک افقی دروازه دورتموند برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه 62 استفن یک بار فرصت مناسبی برای به ثمر رساندن گل تساوی ولفسبورگ داشت، اما ضربه والی او با عکس العمل زیبای بورکی همراه شد.

اما در ادامه باز هم دورتموند جریان بازی را در دست گرفت و پیروز شد در دقیقه 77 به گل دوم هم دست یابد. توپربایی بازیکنان این تیم باعث ورود یادون سانچو وارد محوطه شد و او با پاس دقیقی اشرف حکیمی را در سمت راست صاحب موقعیت کرد تا او با ضربه ای دقیق گل دوم تیمش را نیز به ثمر برساند.

در دقیقه 79 کلاوس از ولفسبورگ تنها 15 دقیقه بعد از ورود به میدان با کارت قرمز مستقیم روبرو شد تا اوضاع برای بازگشت این تیم دشوارتر گردد. در اوقات اضافی ارلینگ هالند با حرکتی انفرادی در آستانه گلزنی بود در آخرین لحظه توپ از دست رفت. در لحظات پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و دورتموند با دو گل به رجحان رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1123

به "ولفسبورگ 0 - 2 دورتموند؛ بیخ گوش بایرن مونیخ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ولفسبورگ 0 - 2 دورتموند؛ بیخ گوش بایرن مونیخ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید