ویلموتس سکوتش را شکست: فدراسیون فوتبال قراردادم را نقض نموده است، وکلایم موضوع را پیگیری می نمایند

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان سکوتش را درباره اتفاقات اخیر شکست و گفت: فدراسیون ایران قراردادم را نقض نموده و پرونده در دست وکلایم است.

ویلموتس سکوتش را شکست: فدراسیون فوتبال قراردادم را نقض نموده است، وکلایم موضوع را پیگیری می نمایند

به گزارش خبرنگاران، مارک ویلموتس که در ادامه همکاری اش با تیم ملی ایران دچار مشکل شده و صحبت از فسخ قرارداد او به میان آمده است در حساب رسمی اش در توئیتر نوشت: شایعات منتشر شده در رسانه های ایران را دیده ام و این شایعات به هیچ وجه صحت ندارند.

سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داده است: واقعیت این است که وضعیتی غیر قابل تحمل برای من و دستیارانم به دلیل نقض جدی بندهای قراردادم از سوی فدراسیون فوتبال ایران به وجود آمده است.

ویلموتس تأکید نموده که موضوع قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران را به صورت حقوقی پیگیری می نماید و در این خصوص نیز نوشت: این پرونده در دست وکلای من است. بیشتر از این نمی توانم چیزی بگویم.

به گزارش خبرنگاران، ویلموتس در حالی مسائل مربوط به احتمال جدایی اش از تیم ملی را به رسانه های ایرانی ارتباط داده که پیش از بازی با عراق رسانه های بلژیکی مدعی شده بودند او درخواست فسخ قرارداد نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 672

به "ویلموتس سکوتش را شکست: فدراسیون فوتبال قراردادم را نقض نموده است، وکلایم موضوع را پیگیری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس سکوتش را شکست: فدراسیون فوتبال قراردادم را نقض نموده است، وکلایم موضوع را پیگیری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید