گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خدمتی: امیدوارم بهترین نتیجه را در اندونزی کسب کنیم، رقبای ما قهرمان دنیا و المپیک هستند

به گزارش مجله ابوذریون، ملی پوش تیراندازی کشورمان در مسابقات آسیایی 2018 اندونزی گفت: امیدوارم بهترین نتیجه را در مسابقات کسب کنیم.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خدمتی: امیدوارم بهترین نتیجه را در اندونزی کسب کنیم، رقبای ما قهرمان دنیا و المپیک هستند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور ارزان بالی همراه شوید.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، نجمه خدمتی ملی پوش تیراندازی کشورمان در بازی های 2018 - اندونزی گفت: امیدوارم بچه ها مزد سختی هایی که کشیده اند را بگیرند. بیشتر از دو، سه ماه است که در اردوهای متمرکز فدراسیون هستیم. اردوهایی که هم برای رقابت های آسیایی و هم رقابت های دنیای است. در این مسابقات قرار است که با هم تیمی خودم در مسابقات میکس شرکت کنیم. رشته ما تیمی است و اصلاً رکوردهای انفرادی در آن به حساب نمی آیند. امیدوارم شرایط طوری پیش برود که بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

خدمتی با اشاره به رقبایش در بازی های آسیایی ادامه داد: در رشته ما رقیبانی از کره، هند، چین و ژاپن حضور دارند که قهرمان دنیا و المپیک هستند. با این حال ما هم کوشش خودمان را نموده ایم و امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را کسب کنیم و حداقل رکوردهایی که در تمرین ها زده ایم را تکرار کنیم.

ملی پوش تیراندازی کشورمان در خاتمه درباره پیش بینی خودش از بازی های آسیایی گفت: امیدوارم همه بچه ها مزد زحماتی که کشیده اند را بگیرند. نه فقط برای بچه های تیراندازی بلکه امیدوارم کاروان ایران مثل همواره پیروز باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 549

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خدمتی: امیدوارم بهترین نتیجه را در اندونزی کسب کنیم، رقبای ما قهرمان دنیا و المپیک هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، خدمتی: امیدوارم بهترین نتیجه را در اندونزی کسب کنیم، رقبای ما قهرمان دنیا و المپیک هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید