حدس رسانه های ایتالیایی درباره احتمال قوی استعفای کونته، وجود خبرچین در رختکن، دلیل خشم سرمربی اینتر!

به گزارش مجله ابوذریون، اظهارات اخیر سرمربی تیم فوتبال اینتر در ابراز نارضایتی از مدیران باشگاه، باعث به وجود آمدن برآورد هایی درباره آینده او شده است.

حدس رسانه های ایتالیایی درباره احتمال قوی استعفای کونته، وجود خبرچین در رختکن، دلیل خشم سرمربی اینتر!

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش مجله ابوذریون، اظهارات آنتونیو کونته پس از پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) اینتر در خانه آتالانتا در هفته پایانی سری A بازتاب زیادی در رسانه های ایتالیایی داشته است. لحن تند و خشمی که کونته هنگام ابراز نارضایتی از حمایت ناکافی مدیران باشگاه از او و بازیکنانش داشت، سبب شده است که بعضی از رسانه های معتبر ایتالیایی درباره قریب الوقوع بودن استعفای او از سرمربیگری اینتر برآورد نمایند.

نشریات گاتزتادلواسپورت و رپوبلیکا اولین رسانه های ایتالیایی بودند که سخن از احتمال جدی کناره گیری کونته به میان آوردند و به تحلیل اظهارات او پس از آخرین بازی تیمش در این فصل سری A پرداختند. کونته در بخشی از اظهاراتش به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا چندین بار به عدم حمایت کافی از سوی مدیران باشگاه اشاره داشت و صریحاً گفت که گلایه های او هیچ ربطی به نداشتن بازیکن و عملکرد باشگاه در حوزه جابجایی ندارد. او از اینکه زحمات خودش و تیمش آنطور که باید و شاید به چشم مدیران باشگاه نیامده است، گلایه داشت اما به نظر می رسد چیزی که بیش از هم خشم و ناراضایتی سرمربی سابق چلسی و یوونتوس را در پی داشت، در بخشی از حرف های او درباره مصاحبه سه سال پیش لوچانو اسپالتی سرمربی وقت اینتر نهفته بود.

او گفت: سال جاری برای ما سال بسیار پرفشار و سختی بود. بازیکنانم با وجود همه مسائل کارشان را برای دور ماندن از محیط بیرون و حفظ اتحاد در درون تیم به خوبی انجام دادند. من از آنهایی که خودشان را همرنگ جماعت می نمایند خوشم نمی آید و سال جاری هم در اینتر از این دست آدم ها زیاد دیدم. ماه ها ما را کوبیدند و ذره ای از ما حمایت نشد. مشکل من این است که همه چیز را می بینم، راهی که باید برویم را می بینم و می دانم که چه کاری باید انجام دهیم. چند وقت پیش مصاحبه ای از لوچانو اسپالتی خواندم که سال 2017 با او گرفته شده بود. الان سال 2020 است و هنوز هیچ چیزی عوض نشده است. ارتکاب بعضی اشتباهات در سال اول قابل درک است اما تکرار مداوم آنها دیگر احمقانه است. من باید خیلی شفاف اعلام کنم که درباره بازار جابجایی حرف نمی زنم. می خواهم خیلی شفاف حرف بزنم.

اکنون باور رسانه هایی ایتالیایی بر این است که اشاره کونته به مصاحبه اسپالتی، همان گفت و گویی است که در آن سرمربی وقت نراتزوری از وجود بعضی خبرچین ها در رختکن تیم و هیئت مدیره باشگاه که با رساندن خبرهای محرمانه تیم به رسانه ها، به طور مداوم به تیم آسیب می رساندند، گلایه کرد.

از این رو گاتزتا و رپوبلیکا مدعی شده اند که با توجه به اتفاقاتی که اتفاق افتاده و نحوه شکایت کونته، او کسی نیست که در شرایط فعلی به کارش ادامه دهد. کونته 6 سال پیش هم به طرزی غافلگیر نماینده در اردوی پیش فصل یوونتوس بعد از یکسری نقدها درباره برآورده نشدن انتظاراتش از سوی مدیران باشگاه، استعفا و بانوی پیر را ترک کرد. همین ماجرا برای او در چلسی هم تکرار شد با این تفاوت که این بار نقدها تند و تیز او از مدیریت باشگاه منجر به اخراجش شد.

کونته با وجود اصرار به اینکه جابجایی جزو دلایل نارضایتی او از مدیران اینتر نیست، اشاره ای غیرمستقیم به این موضوع هم داشت. او به شبکه DAZN گفت: تنها من می دانم که باید چه کاری انجام می دادم که به روملو لوکاکو برسم. فقط من می دانم ...

اگرچه اخراج کونته غیرمحتمل است اما به نظر می رسد که او این بار آنقدر به محقق شدن خواسته هایش تأکید دارد که باشگاه چاره ای جز عمل به خواسته های او یا قبول استعفایش ندارد. گفته می گردد یکی از اصلی ترین درخواست های کونته از مدیریت باشگاه، اخراج خبرچین های تیم است که ظاهراً پیرو آوسیلیو مدیرورزشی تیم یکی از آنهاست، کسی که مورد حمایت مدیراجرایی باشگاه جوزپه ماروتا قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1203

به "حدس رسانه های ایتالیایی درباره احتمال قوی استعفای کونته، وجود خبرچین در رختکن، دلیل خشم سرمربی اینتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حدس رسانه های ایتالیایی درباره احتمال قوی استعفای کونته، وجود خبرچین در رختکن، دلیل خشم سرمربی اینتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید