2 حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز

به گزارش مجله ابوذریون، تهران (پانا) - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع دو حادثه تخریب ساختمان و ریزش آوار در بامداد امروز اطلاع داد.

2 حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه به پانا گفت: ساعت 02:40 دقیقه بامداد روز جاری یک مورد حادثه تخریب ساختمان در خیابان نبرد شمالی، خیابان ثانی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن دو ایستگاه با امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در حال تخریب بود که در ساعات میانی بامداد به یکباره بخشی از آن تخریب می گردد.

ملکی گفت: با توجه به ریسک بالایی که داشت آتش نشانان ایمن سازی لازم را انجام دادند و آنالیز های لازم انجام شد، البته هیچ کدام از مسئولان پروژه در محل حضور نداشتند و تماس ها را هم جوابگو نبودند.

وی ادامه داد: به هر حال از اطلاعاتی که به دست آمد معین شد فردی زیر آوار نیست و کارگران ساعت ها قبل محل را تخلیه نموده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این حادثه بدون مصدومیت و تلفات جانی به سرانجام رسید و ساعت 04:12 دقیقه آتش نشانان محل را به عوامل شهرداری تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اشاره به حادثه ای مشابه که بامداد روز جاری اتفاق افتاده بود گفت: ساعت 03:46 دقیقه بامداد یک مورد احتمال ریزش آوار در بازار طرخانی واقع در خیابان وحدت اسلامی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که دو ایستگاه در محل حاضر شدند.

وی گفت: محل یک پاساژ قدیمی سه طبقه بود که در مجاورت آن بنایی در حال ساخت بود. خاکبرداری از آن محل انجام و یکی از مغازه های پاساژ قدیمی که در طبقه دوم بود دچار ترک خوردگی شده بود.

وی ادامه داد: قسمتی از دیوار و سقف این مغازه تخریب شده بود. دو نفر نگهبان که داخل پاساژ حضور داشتند که با حضور آتش نشانان از محل خارج شدند. این حادثه نیز مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

ملکی گفت: در این حادثه نیز محل به عوامل شهرداری تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: تاکید می کنیم که قسمت تخریب یک ساختمان بسیار حساس است و نباید به این مرحله ساده نگاه کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1456

به "2 حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 حادثه ریزش ساختمان در بامداد امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید