35 طرح گاز رسانی روستایی، صنعتی و مجتمع مسکونی در زنجان

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران: مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان گفت: همزمان با دهه فجر 15 طرح گاز رسانی روستایی و 20 واحد صنعتی و مجتمع مسکونی در زنجان افتتاح می گردد.

35 طرح گاز رسانی روستایی، صنعتی و مجتمع مسکونی در زنجان

جهت دریافت خدمات نقاشی کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

سید سعید عسگریان امروز در گفت و گو با خبرنگار مجله ابوذریون در زنجان، اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر 15 طرح گاز رسانی روستایی و 20 صنعتی و مسکونی در شهرستان های زنجان، ماهنشان، ایجرود و خدابنده افتتاح می گردد.

وی اضافه کرد: گاز رسانی به 15 روستای سرچم سفلی، رجعین، گوالان، گونی، چتز، چناقبلاغ، ینگی کندجامع السرا، ارکوئین، چولچه قشلاق، حاج قشلاق، چنگور، ذوینق، آبی سفلی، اینچه خدابنده لو، قینرجه افتتاح می گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان با اشاره به افتتاح 20 واحد صنعتی و مجتمع مسکونی در استان گفت: برای این طرح ها 139 میلیارد و 866 میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

وی از تخصیص بیش از 111 میلیارد ریال اعتبار به طرح های گاز رسانی روستایی اطلاع داد و توضیح داد: افتتاح این طرح ها تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی استان زنجان به 221 روستا با 3.46 درصد بهره مندی می رسد.

عسگریان خاطر نشان کرد: از 908 روستای استان، 87 روستا در دست اجرا و 273 روستا نیز در دست طراحی است.

وی از بهره مندی 98.7 درصد خانوار شهری استان، از نعمت گاز طبیعی اطلاع داد و توضیح داد: از 21 شهر استان، 19 شهر، بهره مند یک شهر در دست اجرا و یک شهر دیگر نیز در دست طراحی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تعداد مشترکان گاز طبیعی شهری و روستایی استان را 235 هزار و 39 نفر مطرح کرد.

وی از اختصاص 28 میلیارد و 861 میلیون ریال به 20 واحد صنعتی قابل افتتاح در دهه مبارک فجر اطلاع داد و گفت: با این اقدام تعداد واحد های صنعتی بهره مند استان از گاز طبیعی به 775 واحد می رسد.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 985

به "35 طرح گاز رسانی روستایی، صنعتی و مجتمع مسکونی در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 طرح گاز رسانی روستایی، صنعتی و مجتمع مسکونی در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید