گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می بندد

به گزارش مجله ابوذریون، شرکت گوگل اعلام کرده است که در تاریخ 30 ژوئن سرویس چاپ عکس مبتنی بر هوش مصنوعی خود را می بندد، اما شاید این انتها کار این سرویس نباشد.

گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می بندد

سرویس چاپ اتوماتیک عکس های گوگل مدت زیادی نیست که در دسترس قرار گرفته است.

اکنون رسانه ها دریافته اند که گوگل این سرویس آزمایشی تحت هدایت هوش مصنوعی را در تاریخ 30 ژوئن مسدود می کند. گوگل راجع به اینکه چه چیزی باعث تعطیل شدن این سرویس شده است، چیزی نگفته است، اما اعلام کرده که امیدوار است این ویژگی را تکامل بخشیده و آن را بیشتر در دسترس قرار دهد.

بنابراین این انتها کار این سرویس هوشمند نیست، حتی اگر زیاد تغییر کند.

حق اشتراک این سرویس ماهیانه هشت دلار است و هوش مصنوعی 10 تصویر برتر کاربر را با اولویت بندی چهره، مناظر یا ترکیبی از اینها انتخاب کرده و در صورت دلخواه، آنها را با ویرایش های منتخب کاربر روی کارت های 6*4 چاپ می کند.

این سرویس برای ثبت خاطرات یا به شکل هدیه درآوردن عکس ها طراحی شده است، یا اینکه هرکس بخواهد نسخه هایی غیر دیجیتالی و فیزیکی از عکس های خود داشته باشد.

با این حال گوگل بهترین زمان را برای عرضه این سرویس انتخاب نکرد، چرا که این سرویس در ماه فوریه و تنها یک ماه قبل از ورود جهان به دوران بیماری همه گیر کووید-19 برای عموم عرضه شد و صرف هزینه برای یک سرویس چاپ عکس آن هم درزمانی که نمی توان به راحتی معاشرت یا سفر کرد، توجیه ندارد.

حالا باید صبر کرد و دید این سرویس در آینده با چه تغییراتی روبرو خواهد شد و چه زمانی دوباره عرضه می شود.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1220

به "گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می بندد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل سرویس چاپ عکس هوشمند خود را می بندد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید