همه اخبار و مقاله ها

گروه یورو مذاکرات بیشتر با یونان را به بعد از همه پرسی موکول کرد

خبرنگاران: کشورهای حوزه منطقه یورو هرگونه مذاکره بیشتر با یونان را به بعد از برگزاری همه پرسی در این کشور موکول کردند.

15 خرداد 1399

دیاباته آدم فضایی است

یک رسانه فرانسوی مهاجم استقلال را جزو بازیکنان تکرارنشدنی دهه گذشته لوشامیپونه آورد.

15 خرداد 1399

بهرام قاسمی: تحریم کنندگان هنوز نمی دانند مبازه با کرونا با تلاش همگانی امکان پذیر خواهد بود

سفیر کشورمان در فرانسه با اشاره به ابعاد ویرانگر ویروس کرونا تاکید کرد، محروم کردن کشورها از داشته های مالی خود نشانگر آن است که آنان هنوز نمی دانند مبارزه با این درد مشترک در یک تلاش مستمر و همگانی امکان پذیر خواهد بود.

14 خرداد 1399

اجرای محدودیت های جدید در مسکو برای مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشاتودی، در حالی که شمار قربانیان کرونا در روسیه از مرز یکصد نفر عبور نموده، شهردار مسکو با توجه با افزایش سرعت انتشار ویروس کرونا در مسکو که در روزهای اخیر هزاران نفر را در این شهر بیمار نموده است، اظهار داشت: مردم پایتخت...

14 خرداد 1399

تعداد قربانیان کرونا در آمریکا از 18 هزار نفر گذشت

بر اساس آخرین آمارهای رسمی منتشر شده از سوی نهادهای دولتی آمریکا، شمار قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور از 18 هزار نفر عبور نموده است.

13 خرداد 1399

عراق ، نگاه کُردها به نامزدی الکاظمی، سران اقلیم به مامور نخست وزیر عراق چه گفتند؟

با اعلام حمایت زودهنگام رئیس اقلیم کردستان و گفتگوهای تلفنی سران دیگر این منطقه با نامزد نخست وزیری جدید عراق، بعید است که کُردها با نخست وزیری مصطفی الکاظمی مسئله ای داشته باشند.

13 خرداد 1399

نماینده مجلس انگلیس: لندن خواستار برگزیت بدون توافق است

یک نماینده آلمانی مجلس انگلیس اعلام نمود که لندن با وجود شیوع کرونا خواستار تمدید دوران گذار پسابرگزیت برای دستیابی به توافقی با اتحادیه اروپا نبوده است و یک برگزیت بدون توافق را می خواهد.

12 خرداد 1399

پیش بینی وزیر جدید جهاد کشاورزی از میران فراوری گندم در امسال

وزیر جهاد کشاورزی پیش بینی کرد: در سال زراعی جاری حدود 14 میلیون تن گندم فراوری و 10.5 میلیون تن گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان خریداری می گردد.

11 خرداد 1399

علائم جدید بیماری کرونا: ضایعات پوستی و تورم انگشتان

یافته های جدید تیم های پزشکی و متخصصان اروپایی و آمریکایی نشان می دهد که بیماری کووید 19 ممکن است علاوه بر علائم اعلام شده و نیز عوارض پوستی گاهی به صورت عصبی بروز کند.

10 خرداد 1399

ضرورت تدوین برنامه جدید برای تیم های کشتی آزاد و فرنگی

به گزارش خبرنگاران، پس از اینکه برگزاری رقابتهای گزینشی کشتی در قاره های مختلف دنیا به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد، نوعی ابهام و بلاتکیلفی در این خصوص بوجود آمد که البته بخشی از این بلاتکلیفی با تعویق بازیهای المپیک توکیو برطرف شد. بر این اساس با توجه...

10 خرداد 1399

هشدار رئیس مجلس اروپا نسبت به تبعات رای منفی یونانی ها به همه پرسی ریاضت مالی

خبرنگاران: رئیس مجلس اروپا هشدار داد که بدون دریافت منابع اقتصادی جدید، حقوق ها در یونان پرداخت نخواهند شد، سیستم بهداشت و سلامت از کار خواهد افتاد و شبکه برق و حمل و نقل عمومی مختل خواهند شد.

10 خرداد 1399

بازدید جهانگیری از اجرای طرح محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران ـ ساوه

معاون اول رییس جمهور صبح امروز(سه شنبه) با حضور در عوارضی دوم آزاد راه تهران ـ ساوه از نحوه اجرای محدودیت های ترافیکی در طرح فاصله گذاری اجتماعی بازدید کرد.

9 خرداد 1399

ویروس کرونا؛ افراد بهبود یافته چند روز باید در خانه بمانند؟

به طور معمول افراد باید تا 14 روز بعد از مثبت بودن نتیجه آزمایششان در خصوص ویروس کرونا قرنطینه خانگی داشته باشند.

9 خرداد 1399

شمار قربانیان کرونا در چین صفر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، کمیته سلامت چین اعلام نمود طی 24 ساعت گذشته، هیچ مورد فوتی از بابت ابتلا به کووید 19 ثبت نشده است.

8 خرداد 1399

افزایش 1154 نفری مبتلایان کرونا در روسیه

مسئولان درمانی روسیه می گویند شمار ابتلای روزانه به ویروس کرونا در این کشور برای اولین بار از هزار نفر بیشتر شده و تعداد کل مبتلایان از هفت هزار نفر فراتر رفته است.

7 خرداد 1399

اپلیکیشن های محبوب 2020

تیک تاک در حال حاضر بیشترین دانلود یک اپلیکیشن غیر بازی را به خود اختصاص داده است. این اپلیکیشن بیش از 7/ 104 میلیون نصب دارد که نسبت به سال قبل 46 درصد رشد نشان می دهد.

7 خرداد 1399

ورزشکاران برای مبارزه با ویروس کرونا چقدر کمک کردند؟

همه گیری ویروس کرونا باعث شده که دنیای ورزش فعلاً متوقف شود، اما از سوی دیگر، روی سخاوتمندانه ورزشکاران بزرگ را نشان داده است. آنها به بیمارستان ها و جاهای دیگر کمک های بسکمک کرده اند.

7 خرداد 1399

کاهش 56درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 56 درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای ارتباطی استان از 25 اسفند 98 تا 15 فروردین ماه 99 خبر داد.

6 خرداد 1399

کیسینجر: شکست در مقابل چالش کرونا جهان را به آتش خواهد کشاند

وزیر خارجه پیشین آمریکا ضمن تأکید بر نیاز واشنگتن به همکاری با دیگر کشورهای جهان برای شکست ویروس کرونا هشدار داد که در صورت عدم اقدام مناسب، احتمالاً اقتصاد جهان برای چندین نسل با بحران روبرو خواهد شد.

6 خرداد 1399

راه چاره های طلایی برای ریزش و نازکی موها

برترین ها/ این روز ها استفاده از رژیم های غذایی برای مقابله با بیماری ها طرفداران زیادی پیدا نموده است. طرفداران این شیوه عقیده بسیار ساده ای دارند: ما همان چیزی هستیم که از آن تغذیه می کنیم. بدن انسان مانند یک وسیله نقلیه روشن بوده و سوخت آن مشخص کننده...

5 خرداد 1399
تعداد: (1054)