آیا ایلان ماسک با هدف خاصی حاشیه سازی می نماید؟ ، حمله توییتری مدیرعامل تسلا به شرکت بلک راک

به گزارش مجله ابوذریون، تنها چند روز پس از حکم سنگین سازمان و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ایلان ماسک ، او همچنان به رفتارهای عجیب خود در توییتر ادامه می دهد. تا جایی که عده ای او را به لحاظ رفتارهای نابخردانه توییتری همپایه دونالد ترامپ می دانند.

آیا ایلان ماسک با هدف خاصی حاشیه سازی می نماید؟ ، حمله توییتری مدیرعامل تسلا به شرکت بلک راک

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از سی ان بی سی، ایلان ماسک طی روزهای گذشته به علت توییت های خود در مورد خصوصی سازی تسلا به پرداخت 20 میلیون دلار جریمه نقدی و عزل از مقام مدیرعاملی تسلا محکوم شد. با این وجود باز هم به توییت بازی های خود ادامه می دهد و به نظر می رسد از جریمه قبلی درس نگرفته است.

ایلان ماسک در یک رشته توییت مدغی گردیده که شرکت بلک راک و دیگر شرکت های مالی، سود بیش از حد را از سرمایه گذاران دریافت می نماید. این در حالی است که به ادعای ایلان ماسک این شرکت ها با تقلب و دست بردن در وعتیت سود خود مشتریان را فریب می دهند.

به نظر می رسد منظور ایلان ماسک از فریب خوردگان گروهی از سرمایه گذاران است که برای افزایش امنیت سهام خود برای مدتی تعیین پول خود را به این شرکت ها تحویل می دهند و امیدوار هستند که قیمت ها کاهش پیدا نمایند و بتوانند آنها را با قیمت پایین تری خریداری نمایند و از آن سود ببرند.

بر اساس آمارهای اقتصادی شرکت بلک راک در سال گذشته از وام های مشابه مرتبط با اوراق بهادار 597 میلیون دلار درآمد داشته است.

ماسک با اشتباه خواندن این عمل نوشت: هیچ مبنای منطقی برای سهامداران بلند مدت وجود ندارد که بتوانند در این تجارت مشارکت نمایند.

جالب است بدانید سلسله توییت های جدید ایلان ماسک موافقان و مخالفانی متعدد را جذب نموده و حواشی توییتری را ایجاد نموده است. اکنون پرسش این است که هدف ایلان ماسک از این نوع توییت ها چیست؟ خیرخواهی یا حاشیه سازی؟

منبع: انتخاب
انتشار: 16 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 61

به "آیا ایلان ماسک با هدف خاصی حاشیه سازی می نماید؟ ، حمله توییتری مدیرعامل تسلا به شرکت بلک راک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا ایلان ماسک با هدف خاصی حاشیه سازی می نماید؟ ، حمله توییتری مدیرعامل تسلا به شرکت بلک راک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید