ایده های جذاب و زیبا برای تزیین میز تولد با گل و شمع

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران | سرویس خانه داری - همه ما دوست داریم تولد ویژه و خاصی داشته باشیم یا حتی با دریافت تولد، عزیزانمان را سوپرایز کنیم. برای همین منظور، تزیینات تولد را در اولویت برنامه های جشن قرار می دهیم چرا که این تزیینات نقش مهمی در کیفیت این مهمانی دارند. تزیین میز تولد با گل و شمع می تواند حالتی رویایی و زیبا به تزیینات جشن تولد ببخشد. در این مطلب نمونه های بسیار جذابی از تزیین میز تولد با گل و شمع را با هم مرور می کنیم.

ایده های جذاب و زیبا برای تزیین میز تولد با گل و شمع

در صورتیکه مشاهده نمونه تزیینات خاصی برای میز تولد مد نظر شماست، به یاری فهرست موضوعی زیر، به تصاویر دلخواهتان برسید:

  • تزیین میز تولد با گل و شمع
  • تزیین میز تولد با گل
  • تزیین میز تولد با گل و لامپ ریسه ای

نکاتی درباره تزیینات میز تولد

  • نوع و رنگ گل ها را مطابق دیگر تزیینات انتخاب کنید. گل رز یا لیلی می تواند انتخاب مناسبی باشد.
  • از گل های طبیعی بهره ببرید.برای تزیین میز بهتر است از گل های طبیعی بهره ببرید. گل های طبیعی می توانند کیفیت فضا را بهبود ببخشند. البته از گل های کاغذی کوچک یا عظیم نیز می توانید برای تزیین بیشتر بهره ببرید.
  • انواع مختلف شمع را در نظر داشته باشید. اگر از شمع های وارمر کوچک استفاده می کنید، می توانید قسمت هایی از کف زمین را نیز با آن ها تزیین کنید. فقط به یاد داشته باشید که عمر وارمر زیاد نیست. برای استفاده از شمع های بلند و تکی نیز از شمعدان های زیبا و با هارمونی رنگی گل ها بهره ببرید.
  • به جای شمع می توانید از لامپ های ریسه ای بهره ببرید. لامپ های ریسه ای می توانند نورهای نقطه ای ایجاد نمایند که فضا را زیبا و دلچسب می نماید.
  • می توانید از گل یا شمع به صورت تکی برای تزیین بهره ببرید. لازم نیست حتما از هر دو بهره ببرید. اگر در فضای باز و در روز روشن باشید، استفاده از شمع فایده چندانی ندارد.

نمونه های متنوع تزیین میز تولد با گل و شمع

تزیین میز تولد با گل و شمع

تزیین میز تولد با گل

تزیین میز تولد با گل و لامپ ریسه ای

کلام آخر

تزیینات میز تولد نقش اساسی در کیفیت جشن تولد دارد و استفاده از گل و شمع می تواند این کیفیت را بهبود بخشد. تم تولد نیز مانند تزیینات از اهمیت بسیار زیادی در کیفیت جشن برخوردار است؛ به همین خاطر از شما دعوت می کنیم تا نگاهی هم به مطالب ایده های مناسب برای تم تولد پسرانه و ایده های جذاب برای تم تولد دخترانه بیندازید. شما برای تزیین میز تولدتان از چه ایده هایی استفاده می کنید؟ نظرات و دیدگاه هایتان را در این خصوص به وسیله بخش نظرات و پرسش ها با ما و دیگر مخاطبان خبرنگاران به اشتراک بگذارید.

منبع: setare.com
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1745

به "ایده های جذاب و زیبا برای تزیین میز تولد با گل و شمع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده های جذاب و زیبا برای تزیین میز تولد با گل و شمع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید