بریمانلو: قصد حضور در کوراش را ندارم و برای آمادگی با آنها تمرین می کنم، فقط در صورت بسته شدن دَرها در جودو، رشته دیگر را امتحان می کنم

به گزارش مجله ابوذریون، دارنده مدال برنز مسابقات جهانی جودو 2018 گفت: هدف من فعالیت در جودو است وفقط در صورتی که درها در جودو به روی من بسته شود خود را در رشته دیگر امتحان می کنم.

بریمانلو: قصد حضور در کوراش را ندارم و برای آمادگی با آنها تمرین می کنم، فقط در صورت بسته شدن دَرها در جودو، رشته دیگر را امتحان می کنم

محمد محمدی بریمانلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص دعوت به اردوی تیم ملی کوراش و تصمیم برای ادامه فعالیت در این رشته گفت: با توجه به برگزاری اردوی تیم ملی کوراش در بجنورد و برای حفظ آمادگی خود در اردوی این حضور خواهم داشت. در حال حاضر قصدی برای فعالیت در کوراش ندارم و فقط برای حفظ آمادگی در اردوی تیم ملی کوراش حضور خواهم داشت.

وی شرح داد: منتظر جواب دادگاه حکمیت ورزش(CAS) در خصوص پرونده جودو ایران هستم و اگر جواب دادگاه علیه ایران باشد، بعد از آن در خصوص آینده ورزشی خود تصمیم خواهم گرفت. اگر تعلیق جودو ادامه باشد در آن زمان شاید تصمیم به تغییر رشته بگیرم و به کوراش بروم. فعلاً هیچ تصمیمی برای کوراش ندارم و به جهت اینکه اردوی این تیم در بجنورد برگزار می شود در اردوی این تیم حاضر خواهم شد تا آمادگی خود را حفظ کنم.

دارنده مدال برنز جهان در خصوص شرایط جسمانی خود عنوان کرد: به صورت انفرادی تمرینی می کنم و شرایط خوبی دارم. البته این آمادگی در حد تمرینات اردویی نیست، اما امیدوارم در مدت اردوی 10 روزه تیم کوراش در بجنورد از لحاظ تاکتیکی و بدنی شرایط خود را بهتر کنم.

بریمانلو با تاکید بر اینکه در خصوص رفع تعلیق جودو تمایل به ادامه فعالیت در این رشته دارد، گفت: قطعاً در صورت عدم تعلیق جودو حتی اگر مجوز حضورم در کوراش را بدهند نیز در این رشته فعالیت نخواهم کرد. هدف من فعالیت در جودو است وفقط در صورتی که دَرها در جودو به روی من بسته شود خود را در رشته دیگر امتحان می کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1549

به "بریمانلو: قصد حضور در کوراش را ندارم و برای آمادگی با آنها تمرین می کنم، فقط در صورت بسته شدن دَرها در جودو، رشته دیگر را امتحان می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بریمانلو: قصد حضور در کوراش را ندارم و برای آمادگی با آنها تمرین می کنم، فقط در صورت بسته شدن دَرها در جودو، رشته دیگر را امتحان می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید