جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد

به گزارش مجله ابوذریون، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جشنواره ملی فیلم و عکس باید ایران عزیزمان را به دنیا معرفی کند.

جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید، علی اصغر مونسان با حضور در سالن 35 دوازدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از غرفه کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی بازدید و از پوستر و سایت جشنواره به نشانی VisitIranFestival.irرونمایی کرد.

در این مراسم رامین افشاری، مدیر عامل کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه جشنواره برای معرفی ظرفیت های گردشگری ایران به جامعه دنیای در حال برگزاری است، اضافه کرد: به همین دلیل در مکاتبه ای با فدراسیون دنیای هنر عکاسی (فیاپ) تمام گام های لازم برای فراهم کردن شرایط جهت برگزاری جشنواره ای فاخر برداشته شده است.

پس از افتتاح سایت جشنواره و رونمایی پوستر، سید امین صانعی مهری، دبیر جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با ارائه توضیحاتی روند ترسیم طرح نهایی پوستر را با استفاده از المان های ایران اسلامی تشریح کرد.

مونسان در ادامه با تقدیر از برگزاری این جشنواره ابراز امیدواری کرد که گام های عملیاتی اجرای جشنواره ملی فیلم و عکس هر چه سریع تر برداشته گردد.

او در انتها تاکید نمود: جشنواره ملی فیلم و عکس ایران را باید دید با هدف معرفی بیشتر ایران عزیز برگزار گردد و این جشنواره باید جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی کشورمان را به دنیا نشان دهد.

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران (TITE) از 23 تا 26 بهمن 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که غرفه کانون دنیاگردی و اتومبیلرانی در سالن 35- پاویون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گرفته است و به معرفی خدمات و دستاوردهای خود می پردازد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 158

به "جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره ملی فیلم و عکس با هدف معرفی بیشتر ایران برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید