خبرنگاران گتوسو: کارهای مسی را فقط در پلی استیشن دیده ام

به گزارش مجله ابوذریون، تهران- خبرنگاران- ناپولی فردا شب (سه شنبه) در استادیوم سن پائولو در ملاقات رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا از بارسلونا پذیرایی می نماید و در آستانه این نبرد، گنارو گتوسو به تمجید از لیونل مسی مشغول شد.

خبرنگاران گتوسو: کارهای مسی را فقط در پلی استیشن دیده ام

لورنزو اینسینیه پیش تر مسی را بهترین بازیکن دنیا خوانده بود و با این حال گتوسو به طرفداران ناپولی اطمینان داد که وی در حال طرح ریزی برنامه ای برای خنثی کردن تهدیدهای کاتالان ها است و نه فقط مرد آرژانتینی.

گتوسو در این باره گفت: قرار است مقابل بارسلونا بازی کنیم نه مسیِ تک و تنها. او سال ها بهترین بازیکن دنیا بوده و کارهایی را انجام می دهد که فقط در پلی استیشن دیده ام.

وی ادامه داد: با این حال، اگر شاهد این باشم که ناپولی با سری بالا و بدون احساس حقارت برابر بارسا بازی می نماید، راضی خواهم بود.

کیکه ستین فردا در ناپل نخستین حضور دوران فوتبالی خود را در لیگ قهرمانان اروپا تجربه خواهد نمود و همتای وی در سوی دیگر میدان اذعان داشت که سرمربی اسپانیایی چیز متفاوتی را با خود به نیوکمپ آورده است.

گتوسو اضافه کرد: با حضور ستین بارسلونایی را خواهیم دید که با آنچه در سال های اخیر نظاره گر آن بودیم، متفاوت است. نوع نگاه ستین به فوتبال را دوست دارم. او دوست دارد بازی زیبا ارائه کند اما با تمرکز به کارهای دفاعی می پردازد و به کار وی احترام می گذارم.

اینکه بیشتر زمان نشست خبری پیش از این ملاقات پیرامون مسی و دیگو مارادونا بگذرد، اجتناب ناپذیر بود اما مرد ایتالیایی به وضوح از ایده مقایسه 2 ستاره آرژانتین احساس خوبی نداشت.

وی در این باره گفت: دیگو خدای فوتبال است. هرگز بازی او را در استادیوم ندیده ام و تنها فیلم های ویدئویی او را دیده ام اما می دانم او یک قهرمان بوده است. حالا مسی را می بینم که کارهای مارادونا را انجام می دهد و این موضوع بیش از پیش باعث ناراحتی من می گردد که چرا نتواستم با چشم های خودم هنر مارادونا را ببینم.

منبع: ایرنا
انتشار: 21 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 942

به "خبرنگاران گتوسو: کارهای مسی را فقط در پلی استیشن دیده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گتوسو: کارهای مسی را فقط در پلی استیشن دیده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید