دروازه بان آنتورپ: ایرانی ها برای همسرم پیام اعتراضی فرستاند، واکنش آن ها خنده دار بود

به گزارش مجله ابوذریون، دروازه بان فرانسوی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک با اشاره به قرار دریافت علیرضا بیرانوند درون دروازه این تیم برای دو بازی، گفت: ایرانی ها حتی برای همسر من هم پیام اعتراضی فرستادند.

دروازه بان آنتورپ: ایرانی ها برای همسرم پیام اعتراضی فرستاند، واکنش آن ها خنده دار بود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی تیم فوتبال آنتورپ بلژیک که چند ماه در این تیم نیمکت نشین بود، در بازی با تاتنهام انگلیس (لیگ اروپا) و کلاب بروژ (لیگ بلژیک) فرصت بازی پیدا کرد اما بعد از بازی با بروژ، با اظهارات عجیب ایوان لکو سرمربی آنتورپ دوباره نیمکت نشین شد.

رقیب بیرانوند در آنتورپ ژان بوتز فرانسوی است که در تازه ترین مصاحبه خود، ضمن اشاره به اتفاقات رخ داده در هفته های گذشته تاکید کرد می دانسته که روزی جایگاهش را در آنتورپ از بیرانوند پس می گیرد.

بوتز 25 ساله در گفتگو با سایت nieuwsblad بلژیک درباره اشتباهش در بازی با خنک که باعث نیمکت نشینی او در بازی با تاتنهام شد، گفت: همه چیز با آن پاس برگشتی در آن بازی شروع شد. من همیشه سعی می کنم زیبا بازی کنم اما مواقعی پیش می آید که باید توپ را دور کنم. همانطور که در بازی با واسلند بورن آن را انجام دادم بخصوص وقتی که بازیکنی مثل امبوکانی را در جلو داشته باشید.

ژان بوتز

وی ادامه داد: اگر بخواهم همه توپ ها را به سمت امبوکانی بزنم (پاس بلند بدهم) مطمئناً مثل الان بازی نخواهیم کرد و کل تاکتیک سرمربی خراب می شود. روش ما در فوتبال گاهی اوقات ترکیب های خارق العاده ای ایجاد می کند. به همین خاطر توانستیم تاتنهام را در خانه خودمان غافلگیر کنیم.

آیا آن پاس بد مقابل خنک که باعث شد 3-1 بازنده شوید، بزرگترین ناامیدی شما در این فصل بود؟ بوتز در پاسخ به این سئوال گفت: خیر. این اشتباه یکی از اشتباهات فوتبال است. بزرگترین ناامیدی من در بازی با تاتنهام و کلاب بروژ بود (زمانی که بیرانوند درون دروازه آنتورپ بود). فکر می کنم لیاقت بازی را داشتم. من در بازی با خنک اشتباه کردم؛ بسیار خب اما تا آن زمان اشتباهی نداشتم و مربی هم راضی بود. برای همین دلیل تغییر را درک نکردم.

بوتز درباره اینکه سرمربی آنتورپ بعد از بازی با تاتنهام گفته بود که بوتز به استراحت جسمی و روحی نیاز داشت تاکید کرد: به هر حال من چنین احساسی نداشتم اما مربی تجربه بیشتری دارد و شاید ایده متفاوتی داشته باشد. من این انتخاب را پذیرفتم. این فقط اشتیاق و انگیزه مرا برای بازگشت به جهت قبل افزایش داد.

ایوان لکو سرمربی آنتورپ بعد از بازی با تاتنهام از احتمال بازی کردن دوباره بوتز صحبت کرده بود. این سایت بلژیکی با اشاره به این صحبت ها، از بوتز سئوال کرده است که چرا با وجود این گفته ایوان لکو، بازهم بیرانوند در بازی با کلاب بروژ درون دروازه قرار گرفت.

دروازه بان فرانسوی آنتورپ در پاسخ گفت: این برای من هم سورپرایز و شگفتی بود. او برای من روشن کرد که بعد از عملکرد خوبش در لندن می خواهد علی (بیرانوند) را در سطح لیگ هم ببیند. این فوتبال است. فراز و نشیب به تناوب وجود دارد. می دانستم که روزی جای خودم را پس می گیرم.

بیرانوند در بازی با کلاب بروژ

بوتز درباره اینکه بازگشتش به درون دروازه آنتورپ خیلی سریع و بعد از بازی با کلاب بروژ رخ داد گفت: من در وهله اول با علی همدلی کردم. برای او شرایط تعیین نبود که آیا دروازه بان شماره یک سرمربی است اما بعد از آن مسابقه این طور نبود. من چنین چیزی را در تیم موسکرون تجربه کرده بودم وقتی که مربی مجبور بود بین لوگان بیلی، اولیویه ورنر و من یکی را انتخاب کند. اما از طرف دیگر من به عنوان دروازه بان باید کمی خودخواه باشم.

دروازه بان آنتورپ درباره دشواری بازگشتش به دروازه این تیم بعد از نیمکت نشین شدن بیرانوند گفت: این یک مسئله ذهنی است. مسلماً من بیش از گذشته خودم را زیر سئوال می برم. شما باید ثابت قدم باشید و آنچه که پشت سرتان است رها کنید. اعتماد به نفس من بیشتر از قبل شده است. اتفاقات ماه دسامبر را مرحله ای از کارم می دانم که باعث قوی تر شدن من می شود. در بازی با زولته وارخم کمی نامطمئن بودم اما در بازی با واسلند دوباره از نو شروع کردم و احساس خوبی به خودم دارم.

سئوال پایانی از رقیب علیرضا بیرانوند در آنتورپ درباره اعتراض طرفداران ایرانی به وی بابت بازی کردن است. بوتز در پاسخ به این سئوال گفت: در اینستاگرام گریزی از حملات نبود (باخنده). این خنده دار و سرگرم کننده بود که بعضی از ایرانی ها بابت واکنش هموطنان خود عذرخواهی می کردند. حتی ماریون همسرم نیز پیام هایی دریافت کرده است (از سوی ایرانی ها). او بیش از من نگران این واکنش ها بود. در فوتبال شما همیشه طرفداران و مخالفانی خواهید داشت. علی (بیرانوند) جایگاه فوق العاده ای در ایران دارد. البته که آنها می خواهند بازی قهرمان خود را ببینند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1556

به "دروازه بان آنتورپ: ایرانی ها برای همسرم پیام اعتراضی فرستاند، واکنش آن ها خنده دار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه بان آنتورپ: ایرانی ها برای همسرم پیام اعتراضی فرستاند، واکنش آن ها خنده دار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید