شفق قطبی و مارپیچ جاده ها در ایرلند

شبه‌جزیره Fanad , شهرستان Donegal , ایرلند . Fanad مثل جزیره‌ای در اقیانوس اطلس قرار دارند و برخی مناظر شگفت‌انگیز را ارائه می‌دهد . همچنین ساحل پرچم آبی در خلیج Ballymastocker دارد که اغلب به عنوان یکی از زیباترین سواحل جهان توسط مجلات ذکر می‌شود . حتی خرابه‌های باقیمانده از دیوار بزرگ روم در Fanad .

شفق قطبی و مارپیچ جاده ها در ایرلند

سواحل شنی شناگران و همچنین موج سواران را جذب می‌کنند . و حتی بیشتر برای مسافران عاشق بازی : گلف بازان عاشق باشگاه گلف هستند , که در زمین‌های زیبا واقع شده‌است . فانوس‌دریایی " Fanad " و طاق بزرگ در میان محبوب‌ترین مکان‌های شبه‌جزیره هستند . و حتی اورورا هم در این قسمت شمالی ایرلند دیده می‌شود !
چرا به آنجا بروی ?
تا مناظر کلاسیک جزایر بریتانیا را تحسین کنند .
کی به آنجا بروی ?
هوا ملایم است , اگرچه تمام طول سال کاملا خیس است .
چطور به آنجا برسیم ?
با هواپیما به فرودگاه بین‌المللی Donegal از دابلین یا گلاسگو , با اتوبوس یا ماشین . راه‌ها باریک و پر پیچ‌وخم هستند , اما می‌توانند برای یک راننده با تجربه سرگرم‌کننده باشند .

اخبار و مقالات مرتبط با "شفق قطبی و مارپیچ جاده ها در ایرلند"

Quirang , Trotternish ریج , جزیره , اسکاتلند . بزرگ‌ترین جزیره اسکاتلند به خاطر مناظر خیره‌کننده , قلعه‌های قدیمی و شگفتی‌های طبیعی مشهور است . - یک landslip - یکی از آنهاست . زمین لغزش هنوز در حال حرکت است در نتیجه به طور مداوم در مسیر حرکت می‌کند .

Ubari ( یا Awbari ) , لیبی . مرکز منطقه وادی , شهر واحه یک گوهر زیبا و زیبا در پهنه وسیع و خالی جنوب صحرا است . شهر بربر بربر , در میان تپه‌های شنی و دریاچه‌ها , که ارزش طلای خود را دارد , پخش شده‌است .

به "شفق قطبی و مارپیچ جاده ها در ایرلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شفق قطبی و مارپیچ جاده ها در ایرلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید