صالحی امیری: حضور بانوان وزنه بردار در میادین بین المللی یک ضرورت است

به گزارش مجله ابوذریون، رئیس کمیته ملی المپیک به همراه بعضی از مسئولان این کمیته عصر امروز (چهارشنبه - 25 فروردین) از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان بازدید کرد.

صالحی امیری: حضور بانوان وزنه بردار در میادین بین المللی یک ضرورت است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، دکتر نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو و کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در این بازدید صالحی امیری را همراهی کردند.

صالحی امیری پس از بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان با اشاره به مدیریت خوب علی مرادی در رأس فدراسیون وزنه برداری، از حضور بانوان وزنه بردار کشورمان در رقابت های جهانی و آسیایی ابراز رضایت کرد و گفت: حضور بانوان وزنه بردار ما در میادین بین المللی یک ضرورت اساسی و یک پرستیژ ملی است و خود به تنهایی گویای کوشش ما برای برابری جنسیتی در ورزش است.

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: کاروان ما در حال حاضر شش خانم دارد که پیش بینی می گردد که این عدد به هشت برسد. امیدواریم روزی برسد که این تعداد برابر نصف ورزشکاران کاروان ایران باشد، نصف خانم و نصف آقا و این معنی تساوی است.

صالحی امیری در ادامه از همه اعضای تیم ملی وزنه برداری بانوان تشکر کرد و اضافه نمود : من شما را تحسین می کنم، رشته شما بسیار سخت است. شما در این رشته بسیار کوشش می کنید و این کوشش شما شایسته قدردانی است.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری نیز ضمن خیرمقدم به مسئولان کمیته ملی المپیک شروع ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و اضافه نمود: خدا را شاکرم که شیردختران ما چنان باانگیزه تمرینات شان را ادامه می دهند که اطمینان دارم در المپیک آینده مدال های درخشانی برای کاروان ما به همراه داشته باشند؛ این در حالی است که شرایط برای بانوان ما، بسیار خوب است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1737

به "صالحی امیری: حضور بانوان وزنه بردار در میادین بین المللی یک ضرورت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی امیری: حضور بانوان وزنه بردار در میادین بین المللی یک ضرورت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید