فیلم ، ماجرای 70 هزار یورویی که راننده 70 ساله به گردشگران خارجی برگرداند ، واکنش شهردار تهران را ببینید

به گزارش مجله ابوذریون، شهردار تهران به یک راننده تاکسی که حدود 70 هزار یورو را به دو گردشگر لهستانی بازگردانده بود نشان امانتداری اهدا کرد.

فیلم ، ماجرای 70 هزار یورویی که راننده 70 ساله به گردشگران خارجی برگرداند ، واکنش شهردار تهران را ببینید

خبرنگاران - پیروز حناچی شهردار تهران 21 آبان ماه در سه شنبه بدون خودرو با حضور در راستا دوچرخه سواری بلوار کشاورز از راننده تاکسی امانتدای که هفته گذشته 70 هزار یورو متعلق به زوج گردشگر لهستانی را به آنان برگرداند، تقدیر کرد.

حناچی با اهدای نشان امانتداری و یک سفر مشهد از این اقدام انسان محبت آمیز این راننده تاکسی که دبیر بازنشسته آموزش و پرورش نیز است، تقدیر کرد و گفت: امیدوارم چرخ تاکسی ات برایت خوب بچرخد.

علی حسن ظفری راننده امانت دار که بیش از 70 سال سن دارد به شهردار تهران گفت: بنده دبیر آموزش و پرورش بودم که از سال 86 بازنشسته شده و از آن زمان راننده تاکسی شدم و افتخار می کنم که جزئی از این جامعه زحمت کش تاکسیرانان هستم.

حرف های این پیرمرد راننده تاکسی را در زیر ببینید:

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند.

فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع: چمدان
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 662

به "فیلم ، ماجرای 70 هزار یورویی که راننده 70 ساله به گردشگران خارجی برگرداند ، واکنش شهردار تهران را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، ماجرای 70 هزار یورویی که راننده 70 ساله به گردشگران خارجی برگرداند ، واکنش شهردار تهران را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید