قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) متولی امنیت فضای کشور است

به گزارش مجله ابوذریون، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: متولی امنیت فضای کشور، قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) است که همین امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد روزافزون میان ارتش و سپاه می گردد.

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) متولی امنیت فضای کشور است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از بعضی یگان های عملیاتی منطقه پدافند هوایی شمال کشور بازدید کرد.

وی در بازدید از مرکز کنترل فرماندهی و سایت راداری کرج با اشاره به افزایش روز به روز همکاری های مشترک و هماهنگی ها با هوافضای سپاه گفت: متولی امنیت فضای کشور قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) است که این امر باعث ایجاد وحدت و اتحاد میان ارتش و سپاه و یاس و عصبانیت دشمنان شده است.

فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه با اشاره به اقدامات اجرا شده در حوزه معیشت کارکنان گفت: در سال های اخیر با تدبیر و حمایت های فرماندهی محترم کل ارتش، کوشش ها و اقدامات بسیار خوبی در حوزه معیشت کارکنان اجرا شده و کوشش ها در این حوزه همچنان ادامه دارد. در زمینه بازسازی پادگان ها نیز اقدامات بسیار قابل توجهی اجرا شده و هیچ پادگانی نیست که در آن نوسازی نداشته باشیم.

صباحی فرد اضافه نمود: لزوم نوسازی اماکن فرسوده در نیروی پدافند هوایی همچنان وجود دارد و اقدامات در زمینه زدودن کهنگی از منازل سازمانی و اماکن عملیاتی نیز ادامه خواهد داشت.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1779

به "قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) متولی امنیت فضای کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) متولی امنیت فضای کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید