لک: قرار نیست برنده ملاقات ما و ستارگان ورامین قهرمان لیگ گردد، احتیاج به یک کمیته انضباطی فوتسالی داریم

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: امیدوارم بازی خوبی با تیم ستارگان ورامین داشته باشیم و شرایط فنی تیم صعودکننده به مرحله بعد را معین کند.

لک: قرار نیست برنده ملاقات ما و ستارگان ورامین قهرمان لیگ گردد، احتیاج به یک کمیته انضباطی فوتسالی داریم

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ بروشور a5 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

رضا لک در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله ابوذریون درباره ملاقات سوم تیم های شهروند ساری و ستارگان ورامین که با حکم کمیته انضباطی قرار است در شهر سمنان و بدون حضور تماشاگر برگزار گردد، گفت: ما خودمان هم امیدواریم خاتمه این بازی تمام گردد و اتفاقات تلخ گذشته تکرار نگردد. این بار بازی نه در شهر ماست و نه تماشاگری در سالن حضور دارد. قبلاً هم گفتم قرار نیست برنده این بازی قهرمان لیگ گردد و تیم پیروز کار سختی در مرحله بعد دارد. به هرحال امیدوارم بازی خوبی باشد و شرایط فنی تیم صعودنماینده به مرحله بعد را معین کند، هر چند ما شدیداً به رأی کمیته انضباطی اعتراض داریم، ولی به برنامه سازمان لیگ احترام گذاشتیم و در سمنان به مصاف ستارگان خواهیم رفت.

وی در خصوص رأی کمیته انضباطی مبنی بر برگزاری بازی دو تیم در زمین بی طرف توضیح داد: همین که ما الان به سمنان می رویم و تمام هزینه های برگزاری مسابقه هم با تیم ماست، یعنی این رأی مشکل دارد. از شهر ساری تا سمنان حداقل چهار پنج ساعت راه است، اما از ورامین فقط یک ساعت و نیم. این نشان می دهد یا اطلاعاتی که به کمیته انضباطی داده شده است، درست نیست، یا این کمیته اشراف کامل به اتفاقات ندارد. اتفاقات دیگری هم افتاده که الان نمی خواهم زیاد به آن بپردازم، اینها نشان می دهد کمیته انضباطی خیلی به موضوعات فوتسال اشراف ندارد و فکر می کنم تصمیماتی که در یکی، دو سال گذشته در خصوص فوتسال گرفته شده، نه تنها به جمع شدن حاشیه ها یاری ننموده بلکه گاهی حاشیه ساز هم بوده است.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در ادامه شرح داد: به طور مثال گاهی در هفته سیزدهم لیگ اتفاقی افتاده، اما رأی آن پس از هفته بیست و سوم صادر شده است. یا اخیراً پس از خاتمه لیگ رأی به بازی بدون تماشاگر تیمی داده اند! شما می دانید این حکم ها می توانست منجر به سقوط یا بقای یک تیم در لیگ برتر گردد. من قبلاً هم گفتم ما احتیاج داریم کمیته انضباطی مختص فوتسال داشته باشیم یا اینکه دو عضو فوتسالی در این کمیته داشته باشیم تا به روز رأی ها را صادر نمایند. فکر می کنم رأی ملاقات ما با ستارگان ورامین هم شبهات زیادی دارد و نسبت به آن هم اعتراض نموده ایم که امیدواریم رأی آن به زودی صادر شد.

رضا لک در پاسخ به سؤالی درباره تغییر برنامه مرحله پلی آف لیگ برتر فوتسال پس از لغو مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا گفت: زمان برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا از خیلی وقت پیش معین بود، اما به تازگی با توجه به اتفاقاتی که اتفاق افتاده تغییر نموده است. ما می توانستیم از همان زمان برنامه خودمان را معین کنیم و لیگ برتر را خیلی زودتر آغاز کنیم و قبل از مسابقات قهرمانی آسیا هم آن را به اتمام برسانیم تا کادرفنی تیم ملی هم بازیکنان را در زمان مناسبی در اختیار داشته باشد. سال جاری ما در نیم فصل دوم فشار زیادی به تیم ها آوردیم. اگر نگاه ما فوتسالی باشد می توان با یک برنامه صحیح از الان برنامه سال آینده را معین کرد. این سر درگمی همه تیم ها را ذیت می نماید. امیدوارم دوستان هیئت رئیسه در سال های بعد به این مسائل مشرف باشند و بتوانند یک برنامه ریزی خوب برای لیگ انجام دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 841

به "لک: قرار نیست برنده ملاقات ما و ستارگان ورامین قهرمان لیگ گردد، احتیاج به یک کمیته انضباطی فوتسالی داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لک: قرار نیست برنده ملاقات ما و ستارگان ورامین قهرمان لیگ گردد، احتیاج به یک کمیته انضباطی فوتسالی داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید