مدل های تیشرت مردانه برای بهار 99

به گزارش مجله ابوذریون، وب سایت چی بپوشم - شایسته عسگریان: تیشرت مردانه، جزو جذاب ترین لباس های مردانه است؛ نه تنها برای آقایان، بلکه این لباس به چشم خانم ها نیز لباس شیکی است؛ به شرطی که درست انتخاب گردد. تیشرت مردانه، انواع مختلفی دارد؛ از تیشرت های آستین کوتاه گرفته که کاملا اسپرت هستند و مناسب روز های گرم سال تا تیشرت های آستین بلند که بیشتر مناسب روز های خنک تر مثل روز های اوایل پاییز هستند؛ تیشرت های یقه دار که رسمیت آن ها کمی بیشتر است و به آن ها پولوشرت می گویند و…

مدل های تیشرت مردانه برای بهار 99

ما در این مطلب، چند مدل تیشرت جدید و شیک را به شما معرفی می کنیم که ترند بهار 1399 نیز هستند و کمی نیز درباره کاربرد آن ها شرح می دهیم.

تیشرت های مردانه بهار 1399

تیشرت را می توان لباس ساده ای دانست که برای جذاب تر شدنش بهتر است که نوع رنگی آن را انتخاب کنید تا با اضافه شدن کمی رنگ ولعاب، از سادگی آن کم گردد. در سال های اخیر، رنگ های زیادی به استایل آقایان اضافه شده است. بهار سال جاری نیز تیشرت های چند رنگ، جزو محبوب ترین ترند ها محسوب می شوند؛ به خصوص تیشرت هایی با طرح های زاویه دار.

یکی دیگر از مدل های محبوب تیشرت های چند رمگ، مدلی است که در آن، خود تیشرت، رنگی خنثی داشته و یقه، سرشانه و سرآستین آن، به طور هماهنگی چند رنگ است. این تضاد در رنگ ها، شور و هیجان را وارد استایل آقایان نموده و بسیار مناسب استایل های بهاری و تابستانی اسپرت و خیابانی است.

لباس های جیب دار همواره جزو محبوب ترین لباس ها بوده اند؛ به خصوص برای آقایان. تیشرت های تک جیب نیز صندلی خودشان را در ترند بهاره سال جاری لباس آقایان دارند.

لباس های متن دار از قدیم الایام در کمد لباس ها جای داشته اند؛ اما در سال های اخیر، متن های انگیزشی یا عجیب، جای تک کلماتی مثل champions یا نام برند ها را گرفته اند. سال جاری نیز همین فرایند ادامه دارد.

علاقه زیاد بسیاری از آقایان، به خصوص آن دسته که استایل های خیابانی، پانک، راک یا… را می پسندند، باعث شده که تیشرت هایی با طرح چهره حیوان، به خصوص گرگ یا خرس، صندلی خودش را در ترند بهاره داشته باشد.

پولوشرت یا همان تیشرت یقه دار، کمی از تیشرت رسمی تر است. تیشرت، مناسب استایل های کژوآل و اسپرت است، اما از پولوشرت می توان در استایل اسمارت کژوآل یا همان نیمه کژوآل نیز استفاده کرد. پولوشرت ها نیز انواع مختلفی دارند که یکی از تفاوت های آن ها در نوع یقه شان است. در زیر دو نوع از این پولوشرت ها با یقه های متفاوت را می بینید؛ که نوع اول، رسمی تر و نوع دوم، کژوآل تر است.

منبع: برترین ها
انتشار: 26 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1216

به "مدل های تیشرت مردانه برای بهار 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل های تیشرت مردانه برای بهار 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید