می خواهیم جلوه گر صداهای کمتر شنیده شده باشیم

به گزارش مجله ابوذریون، محمدحسن حیاتی پور، مدیر هنری و رسانه ای جشنواره طنز چرند پرند در یادداشتی کوتاه از نویسندگان و هنرمندانی که آثار خود را برای این جشنواره ارسال نموده اند قدردانی کرد. در یادداشت او آمده است:

می خواهیم جلوه گر صداهای کمتر شنیده شده باشیم

در دوران پست مدرن همه چیز آنی و زودگذر است و معمولا گفتمان غالب و مسلط مابقی صداها و نواها را به حاشیه می راند، ما برآنیم همه توانمان را به خدمت بگیریم تا صداهایی که کمتر شنیده شده اند، جلوه گری نمایند. به قول شاملوی بزرگ: آن که سکوت می نماید به ناچار لب فرو می بندد اما آنگاه که زمانه زخم خورده و معصوم به شهادتش طلبد به هزار زبان سخن خواهد گفت

جشنواره طنز چرند پرند با رویکردی مستقل و آزاد در موضوع، بنا را در ابتدای راه بر این نهاد، که در قدم اول، روشی صحیح برای دوره های بعد جشنواره در پیش بگیرد. مشاوره با نویسندگان و هنرمندان فرهیخته کشور در تمامی مراحل جشنواره، جدا از هر تفکر و سلیقه ای، برای پربار کردن جشنواره لازم و ضروری می نمود، که از این هنرمندان و فرهیختگان تشکر و قدردانی می گردد.

حال با تمام فراز و فرودهایی که تاکنون این جشنواره در قدم اول طی نموده، به انتهای زمان مهلت تمدید ارسال آثار نزدیک شده ایم، از تمامی هنرمندان و نویسندگانی که برای جشنواره طنز چرند پرند آثار ارزشمندشان را ارسال نموده اند، تشکر و قدردانی می کنیم.

محمدحسن حیاتی پور، مدیر هنری و رسانه ای جشنواره چرند پرند ضمناً انتشار این یادداشت از اعلام اسامی هیئت داروان هر بخش این جشنواره در آینده ای نزدیک خبر داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 142

به "می خواهیم جلوه گر صداهای کمتر شنیده شده باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می خواهیم جلوه گر صداهای کمتر شنیده شده باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید