واکنش شدید فکری به صحنه مشکوک به پنالتی

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی استقلال واکنش شدیدی به تصمیم داور بازی در اعلام نکردن پنالتی به سود تیمش در نیمه دوم داشت.

واکنش شدید فکری به صحنه مشکوک به پنالتی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری که در طول این فصل فشار زیادی را روی خود و تیمش احساس می نماید، برای از دست ندادن صدر، احتیاج به سه امتیاز بازی خانگی امروز مقابل نساجی داشت. شاگردان او برای باز کردن دروازه حریف کوشش زیادی به خرج دادند اما تا آخرین دقایق اسیر مقاومت همه جانبه تیم میهمان شده بودند.

فکری که فشار زیادی را روی دوش خود احساس می کرد از دقیقه یک بازی با هیجان بالا در کنار زمین، مشغول راهنمایی شاگردانش بود. در اوایل نیمه دوم صبرش لبریز شده و اعتراض شدیدی به تصمیم داور داشت. اعتراض شدید فکری به داور بازی با واکنش عجیب او همراه بود که چند متری را دویده و در حالی از ته دل فریاد می زد، خواهان تجدید نظر داور در تصمیمی داشت که اگر بازی با تساوی به انتها می رسید، می توانست به جنجالی ترین صحنه بازی تبدیل گردد.

در صحنه یاد شده، برخورد توپ به دست کمندانی در دقیقه 56، اعتراض شدید محمود فکری را به دنبال داشت. سرمربی آبی ها که معتقد بود داور باید این صحنه را پنالتی اعلام می کرد، اعتراض شدیدی از خود نشان داد و مطابق تصاویری که مشاهده می کنید، خشم خود را ابراز کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1659

به "واکنش شدید فکری به صحنه مشکوک به پنالتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شدید فکری به صحنه مشکوک به پنالتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید