شروع توزیع کارت آزمون ارشد از فردا

به گزارش مجله ابوذریون، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 99 از فردا دوشنبه 13 مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

شروع توزیع کارت آزمون ارشد از فردا

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال 99 روزهای پنجشنبه 16، آدینه 17 و شنبه 18 مرداد و براساس اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

داوطلبان متقاضی هر یک از کدرشته های امتحانی لازم است به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه نمایند. همچنین کارت شرکت در آزمون فوق حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از فردا دوشنبه 13 مرداد بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

داوطلبان ضروری است براساس معینات شناسنامه ای (نام ، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد) و معینات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری) نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. بنابراین داوطلبان باید حتما برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبان آزمون ارشد که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در رشته امتحانی دوم (رشته شناور) نیز بوده اند، باید پرینت کارت شرکت در آزمون رشته دوم خود را نیز از درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند.

زمان برگزاری آزمون رشته های شناور (رشته انتخابی دوم) صبح روز شنبه مورخ 18 مرداد معین شده است.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور تعداد 85 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد به ویروس کرونا مبتلا هستند. بنابراین به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 که مبتلا به بیماری کووید-19 شده اند(اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ کرده است.

ضروری است داوطلبان زمان مناسب برای طی کردن حدفاصل منزل تا حوزه امتحانی را برآورد نمایند تا به موقع در محل آزمون حضور یابند. حوزه های برگزاری آزمون از ساعت 6:30 صبح آماده حضور داوطلبان خواهند بود.

داوطلبان نیز ضروری است برای پیشگیری از تجمع، حضور خود را به دقایق پایانی موکول ننمایند و از تردد بی مورد در محل آزمون جدا خودداری نمایند.

همه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ضروری است از روز سه شنبه 14 مرداد به سامانه خودارزیابی ابتلا به کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام کرده و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی ارائه نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1296

به "شروع توزیع کارت آزمون ارشد از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع توزیع کارت آزمون ارشد از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید