آلکنو و توتولو در روسیه واکسن زدند

به گزارش مجله ابوذریون، پزشک و فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: آلکنو و توتولو در روسیه واکسن زده اند اما باید تمامی پروتکل ها را مانند دیگر اعضای تیم ملی، رعایت نمایند.

آلکنو و توتولو در روسیه واکسن زدند

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی پس از خاتمه نخستین هفته تمرینات تیم ملی والیبال گفت: قبل از آغاز اردو و بر اساس تست های PCR پنج بازیکن کرونایی داشتیم که وارد اردو نشدند و به همراه پیمان اکبری که نتیجه تست او هم مثبت شده بود، به قرنطینه رفتند.

فیزیوتراپیست تیم ملی ادامه داد: بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال هر شنبه تست PCR می دهند و اگر نتیجه منفی باشد، می توانند به تمرینات خود در اردو ادامه دهند،. آنها برای مقابله با کرونا در اردو، به شدت پروتکل های بهداشتی معین شده را رعایت می نمایند. خوشبختانه آموزش های لازم برای این موضوع داده شده و فرهنگ سازی خوبی برای رعایت دقیق پروتکل ها اجرا شده است. بازیکنان هم به خوبی رعایت می نمایند و امیدوارم به سلامت از این مرحله گذر کنیم.

افروزی درباره آسیب دیدگی احتمالی بازیکنان در هفته نخست تمرینات، گفت: خوشبختانه آسیب دیدگی خاصی که بازیکن نتواند در تمرینات شرکت کند، در این یک هفته گذشته نداشتیم. دو بازیکن، آسیب دیدگی های قدیمی دارند که درمان آن ها ادامه دارد. دو بازیکن نیز گرفتگی عضلات دارند که آنالیز های بیش تری احتیاج دارند و از آن ها عکس برداری هم شده است. این مسائل و دردها، طبیعی است؛ زیرا بازیکنان بعد از مدتی استراحت، دوباره تمرینات خود را آغاز نموده اند. البته شاید از زمان لیگ نیز این مصدومیت ها را داشته باشند.

وی با یادآوری این که فردا (شنبه) را با تست PCR آغاز می کنیم، توضیح داد: چهار نفر از بازیکنان مستقر در قرنطینه (پوریا فیاضی، آرمان صالحی، علی اصغر مجرد و پوریا یلی) به اردو ملحق خواهند شد؛ زیرا تست اول آن ها منفی شد و امیدوارم تست دوم نیز که روز شنبه گرفته می گردد، منفی باشد.

افروزی با بیان این که آلکنو و توتولو قبل از پرواز به ایران، یک تست می دهند و زمانی هم که به تهران برسند، تست دوباره خواهند داد، گفت: آن ها در روسیه واکسن هم زده اند اما باید تمامی پروتکل ها را مانند دیگر اعضای تیم ملی، رعایت نمایند.

وی درباره پیوستن بردیا سعادت به اردو، گفت: این بازیکن دو تست منفی کرونا داشت و به اردو ملحق شد. معاینات اولیه پزشکی هم بر رویش اجرا شده و از روز پنج شنبه تمرینات خود را آغاز کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1723

به "آلکنو و توتولو در روسیه واکسن زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلکنو و توتولو در روسیه واکسن زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید