احیاء تیم های فراموش شده در اولویت برنامه ها است

به گزارش مجله ابوذریون، خبرنگاران/بوشهر رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: احیاء تیم های فراموش شده به خصوص در سطح محلات و روستاها و تعامل فرابخشی با سازمان های اجرایی به خصوص شهرداری ها و دهیاری ها از جمله مهمترین اولویت های برنامه های هیات فوتبال استان بوشهر است.

احیاء تیم های فراموش شده در اولویت برنامه ها است

امیرحسین محتشم در آیین تودیع و معارفه روسای هیات فوتبال شهرستان تنگستان اظهار کرد: به دنبال احیاء فوتبال در سطح روستاهای استان بوشهر هستیم.

وی افزود: در گذشته بخش عمده ای از روستاهای استان بوشهر دارای تیم های خوب فوتبالی بودند که باعث ایجاد شور و نشاط و سرزندگی در روستاها بودند.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر شرح داد: خروجی کارکرد فوتبال در روستاهای استان بوشهر به گونه ای بود که ضمن پرورش استعدادهای ناب و معرفی به فوتبال استان، شاهد حضور آنها در لیگ های مختلف کشور نیز بودیم.

محتشم افزود: در تقویم فصل آینده فوتبال استان در بخش روستایی تمهیدات مناسبی به خصوص در زمینه تسهیل این تیم ها برای شرکت در مسابقات رسمی اندیشه شده است.

وی ادامه داد: در کنار حمایت های مالی در حد وسع هیات فوتبال استان، به دنبال احیاء تیم هایی هستیم که در روستاها به دلیل مسائل گسترده مالی چند زمانی است که فوتبال را ترک کرده اند.

این مسئول با اشاره به مزیت های استان بوشهر در حوزه ورزش فوتبال، گفت: هشت شهرستان از 10 شهرستان استان بوشهر ساحلی است که هر کدام از این شهرستان ها می توانند در زمینه توسعه تیم های ورزشی در فوتبال ساحلی گام بردارند.

محتشم ادامه داد: هرچند توسعه زیرساخت های ورزشی از جمله آماده سازی زمین های مناسب برای ورزش فوتبال در حوزه اختیارات دولت و اداره ورزش و جوانان است اما از فرمانداران درخواست داریم که در کمیته های برنامه ریزی برای آماده سازی این زمین ها که اعتبار زیادی هم نیاز ندارند، پیش قدم شوند.

وی با اعلام استراتژی های هیات فوتبال استان بوشهر برای توسعه ورزش فوتبال، گفت: احیاء تیم های فراموش شده به خصوص در سطح محلات و روستاها، تعامل فرابخشی با سازمان های اجرایی به خصوص شهرداری ها و دهیاری ها، استفاده از خرد جمعی در هیات های استانی و شهرستانی با تشکیل کمیته های مختلف، دعوت از پیشکسوتان به عنوان ذخایر ارزشمند این رشته در مباحث مدیریتی، شفافیت مالی و بستن یک تقویم منظم از جمله مهمترین اولویت های برنامه های هیات فوتبال استان بوشهر است.

رئیس هیات فوتبال استان بوشهر با تقدیر از همه کسانی که از گذشته بدین سو در رشد و توسعه فوتبال در استان متحمل زحمات فراوان شده اند، مطرح نمود: تغییرات در هر عرصه ای بدیهی و در راستا ارتقاء سطوح مختلف پیشرفت قابل ارزیابی است.

در این آیین از زحمات عباس لطفی نژاد رییس سابق هیات فوتبال شهرستان تنگستان تقدیر و مهدی موزیری به عنوان سرپرست این هیات در شهرستان تنگستان معارفه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1129

به "احیاء تیم های فراموش شده در اولویت برنامه ها است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیاء تیم های فراموش شده در اولویت برنامه ها است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید