اما و اگرهای رسول صدرعاملی برای اکران شنای پروانه، فعلا معذوریم

به گزارش مجله ابوذریون، رسول صدرعاملی تهیه کننده شنای پروانه که قرار است از اول تیر ماه همزمان با بازگشایی سینماها اکران گردد، گفت: با توجه به اینکه قرار بود شرایط و تمهیداتی برای اکران این فیلم فراهم گردد و تا به امروز فراهم نشده است، فعلا از اکران فیلم مان معذوریم.

اما و اگرهای رسول صدرعاملی برای اکران شنای پروانه، فعلا معذوریم

این کارگردان و تهیه نماینده در گفت وگو با مجله ابوذریون در این باره اظهار کرد: طی دو هفته گذشته جلساتی با دکتر انتظامی رییس سازمان سینمایی، دکتر حناچی شهردار تهران و اعضای هیأت مدیره خانه سینما در جهت فراهم آوردن شرایط اکران داشتیم تا حمایت جدی از اکران این دو فیلم (شنای پروانه و خوب بد جلف) انجام گردد اما حالا که کمتر از چند روز به اکران فیلم باقی مانده است، هیچ خبری از حمایت ها نیست بنابراین با توجه به اینکه هیچ کدام از قرارها به پایان نرسیده است، فعلا از اکران فیلم معذوریم.

تهیه نماینده شنای پروانه گفت: این در حالی است که سینماداران بدون هماهنگی با ما سایت بلیت فروشی را باز کردند، در حالیکه هیچ کدام از قول و قرارهایی که طی دو هفته گذشته داشتیم، عملی نشده است.

صدرعاملی درباره جزییات قول و قرارها شرح داد: اولا قرار بود فقط دو فیلم خوب بد جلف 2 و شنای پروانه ظرف سه هفته اول اکران گردد و همچنین شهرداری تهران یک حمایت جدی در جهت اطلاع رسانی فیلم ها داشته باشد، مثلا در میادین شهرها گیشه های نمادین نصب کند و از سوی دیگر هنرمندان هم با همکاری خانه سینما در جهت تبلیغات فیلم ها همکاری نمایند تا بتوانیم طبق پروتکل های بهداشتی ظرفیت پنجاه درصدی سالن ها را پر کنیم و همچنین انجمن سینماداران هم هزینه پنجاه درصد تبلیغات فیلم ها را برعهده بگیرد.

وی گفت: این تمهیدات در جهت این بود که علاوه بر پروتکل های بهداشتی مردم به سینماها بیایند تا به امرار معاش خانواده سینما که فقط عوامل پشت و جلوی دوربین نیستند، هم یاری گردد. خانواده سینماها، کارکنان سالن های سینما را هم در برمی گیرد که در این چند ماه اخیر به دلیل کرونا از لحاظ معیشتی با مسائل مختلفی روبرو بودند.

صدرعاملی اظهار امیدواری کرد که شرایط مناسب برای بازگشایی سینماها و اکران فیلم ها فراهم گردد، در غیر این صورت فیلمی توان اکران نخواهد داشت.

تهیه نماینده شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت از تماشاگرانی که در انتظار اکران این فیلم بودند عذرخواهی و اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر این فیلم در شرایط مناسب اکران گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 31 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 1226

به "اما و اگرهای رسول صدرعاملی برای اکران شنای پروانه، فعلا معذوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اما و اگرهای رسول صدرعاملی برای اکران شنای پروانه، فعلا معذوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید