انتشار کربن در لندن تا 2050 به صفر می رسد؟

به گزارش مجله ابوذریون، نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد انگلیسی ها باید مصرف گوشت خود را 20 درصد کم نموده و مواد زائد غذایی را نیز کاهش دهند و لبنیات را قطع نمایند تا در سال 2050 به انتشار صفر کربن برسند.

انتشار کربن در لندن تا 2050 به صفر می رسد؟

به گزارش مجله ابوذریون به نقل از فارس از دیلی میل، گزارش کمیته تغییرات آب و هوا خواهان تغییرات اساسی است؛ این کمیته خواهان ایجاد بیشتر جنگل ها و فضای سبز و ایجاد جدیدترین روش ها در صنایع آلاینده است.

دانشمندان سعی دارند، با آگاهی بخشی در مورد مزایای کاهش میزان گازهای گلخانه ای، انتشار آن را تا سال 2050 به صفر برسانند تا منابع کنونی را برای نسل های آینده حفظ نمایند.

دولت انگلیس نیز در این راستا گفته است که در حال حاضر انگلیس توان آن را دارد که انتشار گازهای گلخانه ای را تا 30 سال آینده تقریبا به صفر برساند.

کمیته تغییرات آب و هوا (CCC) گزارشی منتشر نموده که می گوید اگر انگلیس میخواهد اهداف خود را برآورده کند، تغییرات قابل توجهی در استفاده از اراضی مورد احتیاج است.

بیشترین تغییرات در سطح ملی شامل مالیات جدید برای آلوده ترین صنایع برای یاری به تأمین بودجه ایجاد جنگل های جدید، درختان و گیاهان است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 849

به "انتشار کربن در لندن تا 2050 به صفر می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کربن در لندن تا 2050 به صفر می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید