تقوی: هروقت استوکس دمبله شد به او بازی می دهم، از داور، عذرخواهی می کنم

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بابت اعتراض به داور در جریان بازی با پرسپولیس عذرخواهی کرد.

تقوی: هروقت استوکس دمبله شد به او بازی می دهم، از داور، عذرخواهی می کنم

به گزارش خبرنگاران، محمد تقوی سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز بعد از تساوی بدون گل مقابل پرسپولیس گفت: باید از طرفداران تشکر کنم که به استادیوم آمدند. پرسپولیس تیم فینالیست آسیاست و در نیمه اول از ما بهتر بود. در نیمه دوم ما بهتر شدیم و دیدید که گل هم زدیم اما آفساید گرفته شد. همچنین ما می توانستیم در ضد حملات بیشتر گل بزنیم؛ در مجموع بازی خوبی بود و حداقل طرفداران لذت بردند.

او در مورد اعتراضش به داور روی صحنه آفساید شرح داد: از داور به خاطر اعتراضم عذرمی خواهم اما باید به ما هم به خاطر شرایطمان حق دهید.

سرمربی تراکتورسازی همچنین درباره کنار گذاشتن استوکس بیان نمود: یکی از مهم ترین موضوعات در فوتبال ، تیم بودن است. مسائل انضباطی به باشگاه ربط دارد اما امروز همه، تیم بودیم و خیلی سخت بود که تا چند روز پیش نمی دانستیم چه بازیکنی را داریم یا نداریم. با این حال تصمیم گیرنده اصلی درباره استوکس، باشگاه است و باید بدانیم هیچ کس از باشگاه تراکتورسازی بزرگتر نیست. هر بازیکنی که خودش را از باشگاه بزرگتر دانست باید کنارش بگذاریم.

تقوی همچنین درباره تعویض احسان حاج صفی توضیح داد: شرایط آب و هوا اجازه نمی داد که حاج صفی روی زمین بازی کند درحالی که برگ برنده ما در این بازی احسان بود اما روی زمین نمی توانست کاری کند و ما یک تعویض تاکتیکی کردیم.

او درباره آینده تراکتورسازی اعلام کرد: باید وضعیت مان بهتر گردد و به جایی برسیم که مدعی قهرمانی شویم.

سرمربی تراکتورسازی درباره بهبود عملکرد دژاگه و شجاعی گفت: مگر می گردد این بازیکنان خوب نباشند. وجودشان و رفتارشان انگیزه ای برای سایر بازیکنان است. آن ها تجربه چند دوره جام جهانی دارند و بازیکنان باتجربه ای هستند. سوکیتا نیز با تمام سلول های بدنش بازی می نماید. به اعتقادم تعصب یعنی سوکیتا.

تقوی همچنین درباره واکنش خوب محسن فروزان روی ضربه ایستگاهی بشار رسن بیان کرد: فروزان هر چه بازی حساس تر می گردد عملکردش نیز بهتر می گردد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان سرمربی موقت خواهد بود، گفت: به من گفته اند مسئولیت فنی را به عهده بگیرم و عنوانم مهم نیست. هروقت بگویند فردا باید بروید، چمدانم آماده است.

به گزارش خبرنگاران، محمد تقوی در نشست بعد از این بازی هم حاضر شد و گفت: من نباید اینجا باشم چون به مدیر رسانه ای ما اجازه ندادند به اینجا بیاید اما چون خودش به من گفت ایرادی ندارد من در خدمت خبرنگاران هستم.

تقوی در مورد بازی هم بیان نمود: مهمترین موضوع این بودکه بعد از تعطیلات نمی دانستیم باید چگونه بازی کنیم. شرایط هوا و نوع بازی پرسپولیس که هفته پیش در فینال آسیا بود. نیمه اول تمرکز نداشتیم اما در نیمه دوم به چیزی که می خواستیم رسیدیم. چیزی به داور نگفتم اما باز هم از او عذرخواهی می کنم. اگر آن گل ما صحیح بود، می توانم بگویم که به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم.

او در مورد بازی نکردن استوکس هم گفت: بازیکن هر چه قدر بزرگ باشد از باشگاه بزرگ تر نیست. فعلا او و اروین در اختیار کمیته انضباطی هستند تا باشگاه در موردشان تصمیم گیری کند. باید از باشگاه راجع به آن ها بپرسید.

تقوی در واکنش به یکی از خبرنگاران که گفت دیشب دمبله با اینکه در یکی از تمرینات بارسلونا نبوده اما مربی بارسا به او بازی داد و گل هم زد، چرا شما به استوکس بازی ندادید، اظهار کرد: هر وقت او دمبله شد بیاید من بازیش می دهم. اصول ما این است که هیچ بازیکنی از تیم بزرگتر نیست. از طرفداران مان تشکر می کنم. غافلگیر شدم که در این هوا به استادیوم آمدند. حق تماشاگران این نیست که زیر باران بمانند. طرفداران تراکتورسازی خاص هستند.

سرمربی تراکتورسازی درباره آوردن پرچم از سوی تماشاگران تیمش به استادیوم گفت: به خاطر این است که ما سوکیتا را در تیم داریم. پرچم ژاپن به خاطر حمایت از او بود. باید از لیدرها علت این موضوع را بپرسید. اگر رفتار طرفداران به خاطر حمایت از سوکیتا بوده باشد از آنها حمایت می کنم و اگر دلیل دیگری داشته است، حمایت نمی کنم.

وی درپایان افزود: به خاطر شرایط هوا نمی توانستیم خوب بازی کنیم. زمین شرایط خوبی نداشت و توپ پله می شد. ما کمتر این گونه فوتبال بازی کنیم و روی زمین بازی نکنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 101

به "تقوی: هروقت استوکس دمبله شد به او بازی می دهم، از داور، عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: هروقت استوکس دمبله شد به او بازی می دهم، از داور، عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید