برانکو: تراکتوری ها انتظار داشتند داور گل آفسایدشان را صحیح اعلام کند؟

به گزارش مجله ابوذریون، سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش مقابل تراکتورسازی نمایش خوبی داشته و از شاگردانش راضی است.

برانکو: تراکتوری ها انتظار داشتند داور گل آفسایدشان را صحیح اعلام کند؟

به گزارش خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از مصاف تیمش برابر تراکتورسازی گفت:دیروز گفتم این بازی داربی است. داربی ها قانون خاصی ندارند. ما می خواستیم بازی را ببریم. اما تراکتورسازی نشان داد لیاقت بالای جدول را دارد و تیم خوبی است. با این 3 ملی پوش، آن ها کیفیت بالایی دارند. آن ها ساختار خوبی مرکب از بازیکنان با تجربه دارند. تلاشمان را کردیم اما نشد. هیچ گله ای از بازیکنانم ندارم. واقعا در شرایط خیلی سختی بازی می نمایند. بازی قبلی با پیکان را شاهد بودید و دیدید که امروز چه قدر انرژی خرج کردند. بازی بعدی را با ماشین سازی آغاز می کنیم. متاسفانه کمال را هم به خاطر محرومیت و هم مصدومیت در اختیار نداریم. با همه این مسائل هدفمان را تا آخر دنبال می کنیم.

او در مورد شرایط آب و هوایی و کیفیت نه چندان خوب بازی هم بیان نمود: این طبیعی بود. البته بیشتر به نفع تیمی بود که دفاع می نماید. اگر زمین خشک بود کار برای ما شاید راحت تر می شد. این موضوع هیچ کمکی برای ما نشد. باران اثر خودش را در بازی گذاشت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تفاوت بازی تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هم گفت: شرایط بازی متفاوت است. در لیگ قهرمانان تیم ها می خواهند ببرند و بازتر بازی می نمایند و شرایط متفاوت تر است. اما در لیگ خودمان همه تیم ها جلوی ما بسته بازی می نمایند. با این شرایط جوی و خستگی زیاد امروز، سخت تر بود که ببریم. همین شانس هایی که امروز ایجاد کردیم باید تبدیل به گل می شد.

برانکو در مورد خلا در خط هافبک پرسپولیس هم شرح داد: ما نیمه دوم چیدمان خط هافبک را عوض کردیم. شجاعی ملی پوش و با تجربه است و 3 جام جهانی را بازی نموده است. او لژیونر بوده است. این ها برای اثبات کیفیت او کافی است.

او اضافه نمود: من به بازیکنانم افتخار می کنم. اگر نتایج لیگ های دیگر را دنبال کنید، العین وقتی به فینال لیگ قهرمانان رسید در رده چهارم لیگ امارات بود. ما بعد از فینال دو بازی کردیم و یکی را بردیم و یک بازی را هم مساوی کردیم. نتایج تیم های دیگر مثل رئال و بایرن را بعد از فوتبال های ملی نگاه کنید. معمولا خوب نتیجه نمی گیرند. ولی ما خوب بودیم. من از بازیکنانم راضی هستم. ما از همه تیم های لیگ ایران در این فصل بیشتر بازی کردیم. دوباره 4 روز دیگر بازی داریم. این تاثیر خودش را از لحاظ خستگی و مصدومیت می گذارد اما اهدافمان همان اهداف قبلی است.

برانکو در مورد ربیع خواه و عقب بازی کردنش هم گفت: این اولین بازیش بعد از 7 ماه مصدومیت است و طبیعی است که احتیاج به بازی های بیشتر دارد. مهم ترین مساله این است که او سالم است و می توانیم از او استفاده کنیم. من از او می خواهم که عقب بیاید تا بازی را باز کنیم. بله او اشتباه کرد اما همه بازیکنان اشتباه می نمایند.

سرمربی پرسپولیس در مورد داوری و اعتراض تیم حریف هم اظهار کرد: گل آن ها آفساید بود. انتظار دارند داور گل آفساید را قبول کند؟ از وقتی من به ایران آمده ام داوران به ما یک اوت هم هدیه ندادند و ما هدیه هم نمی خواهیم. امروز هم کلی خطا به نفع ما سوت زده نشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: abuzariyon.ir شناسه مطلب: 104

به "برانکو: تراکتوری ها انتظار داشتند داور گل آفسایدشان را صحیح اعلام کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: تراکتوری ها انتظار داشتند داور گل آفسایدشان را صحیح اعلام کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید